Семенівська міська рада
Анонси
Міський голова

Назад

Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас на веб-порталі Семенівської міської ради Чернігівської області.      Його поява – ще один суттєвий крок на шляху відкритості і доступності інформації про діяльність Семенівської міської ради, як органу місцевого самоврядування. Це добра нагода познайомитися усім бажаючим з древнім та славним містом Семенівка,його минулим і сьогоденням.
     Це можливість згуртувати наших земляків - Семенівців розпорошених долею по всьому світу, ознайомити їх з минулим та сьогоденням рідного міста. 
     Це шанс залучити інвестиції в економіку міста, зав'язати взаємовигідні контакти між громадою міста та потенційними інвесторами.
     Постійно діючий веб-портал Семенівської міської ради допоможе об'єднати зусилля міської ради та всіх бажаючих в розробці та реалізації різноманітних проектів направлених на розвиток гуманітарної сфери нашого міста, розвиток історичного краєзнавства, культурного розвитку.
       На веб-порталі Семенівської міської ради представлене життя міста, діяльність органів місцевого самоврядування, акти регуляторного впливу міської ради, важливі події, що відбуваються в районному центрі. Сподіваюся, відвідавши наш веб-портал, Ви більше дізнаєтеся про наше рідне місто, роботу міської ради, життя земляків, зможете долучитися до роботи міської ради по розвитку міста Семенівка. 
         Я пишаюся можливістю працювати у Семенівці і щасливий жити тут. Я впевнений, що Ваш візит до міста Семенівка – віртуальний чи реальний – буде цікавим та корисним. Ласкаво просимо!
        Щиро зичу Вам щедрої долі, надійних друзів і партнерів, професійних успіхів, щастя і родинного благополуччя, здійснення усіх мрій! З повагою

Семенівський міський голова

Олександр Бичков

 

Назад


Погода