Семенівська міська рада
Анонси
Міський голова

Назад

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас на веб-порталі Семенівської міської ради Чернігівської області. Його поява – ще один суттєвий крок на шляху відкритості й доступності інформації про діяльність Семенівської міської ради як органу місцевого самоврядування. Це добра нагода познайомитися усім бажаючим з древнім та славним містом Семенівка, його минулим і сьогоденням.
    Це можливість згуртувати наших земляків – семенівців, розпорошених долею по всьому світу, ознайомити їх з минулим та сьогоденням рідного міста.
     Це шанс залучити інвестиції в економіку міста, зав'язати взаємовигідні контакти між громадою міста та потенційними інвесторами.
     Постійно діючий веб-портал Семенівської міської ради допоможе об'єднати зусилля міської ради та всіх бажаючих у розробці й реалізації різноманітних проектів, направлених на розвиток гуманітарної сфери нашого міста, історичного краєзнавства та культури.
       На веб-порталі Семенівської міської ради представлене життя міста, діяльність органів місцевого самоврядування, акти регуляторного впливу міської ради, важливі події, що відбуваються в районному центрі. Сподіваюся, відвідавши наш веб-портал, Ви більше дізнаєтеся про рідне місто, роботу міської ради, життя земляків, зможете долучитися до роботи міської ради у напрямку розвитку міста Семенівка.
         Я пишаюся можливістю працювати у Семенівці й щасливий жити тут. Упевнений, що Ваш візит до міста Семенівка – віртуальний чи реальний – буде цікавим та корисним. Ласкаво просимо!
        Щиро зичу Вам щедрої долі, надійних друзів і партнерів, професійних успіхів, щастя і родинного благополуччя, здійснення усіх мрій! З повагою

Семенівський міський голова

Деденко Сергій Іванович

 

Назад


Погода