Семенівська міська рада
Анонси
Об’єднання громад

Назад

Створимо разом Семенівську міську об’єднану територіальну громаду.

Шановні жителі міста Семенівка та населених пунктів Семенівського району, шановні відвідувачі сайту Семенівської міської ради!

Процес утворення Семенівської міської об’єднаної територіальної громади з центром в місті Семенівка триває. Згідно Закону України «Про добровільне об’єднання громад» Семенівська міська рада в липні минулого року прийняла політичне рішення про включення до складу майбутньої Семенівської міської об’єднаної територіальної громади населених пунктів, які входять до складу міської та 17 сільських рад Семенівського району (при їх бажанні), в грудні 2016 року сесія міської ради затвердила «Порядок громадського обговорення створення Семенівської ОТГ. 19 грудня 2016 року я, як міський голова Семенівки, видав розпорядження № 58 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад в Семенівську міську об’єднану територіальну громаду з центром в місті Семенівка», яке було розміщено для ознайомлення жителями Семенівки та району на офіційному сайті міської ради та газеті «Життя Семенівщини».

11 січня 2017 року на сайті міської ради та в газеті «Життя Семенівщини» було розміщено моє «Звернення» до жителів Семенівки та району з приводу об’єднання в Семенівську ОТГ. 3 21 грудня 2016 року по 21 січня 2017 року на території міської ради йшло громадське обговорення моєї ініціативи по створенню ОТГ. 18 січня в районному будинку культури міста Семенівка, 19 січня в актовому залі торфобрикетного заводу в селі Кути другі міською радою були організовані і проведені громадські слухання з питання утворення Семенівської ОТГ, на яких жителі Семенівки та Кутів підтримали мою ініціативу по створенню Семенівської ОТГ. 24 січня це питання було винесено мною і було розглянуто профільною депутатською комісією міської ради. 26 січня це питання розгляне чергова сесія міської ради.

В зв’язку з широким суспільним інтересом жителів Семенівки і Семенівського району до різних аспектів процесу добровільного об’єднання населених пунктів Семенівщини в Семенівську ОТГ на сайті Семенівської міської ради ми відкриваємо окрему рубрику «Створимо разом Семенівську міську об’єднану територіальну громаду», де будуть постійно розміщуватися відомості про роботу в даному напрямку, яку проводить Семенівська міська рада, матеріали про досвід роботи об’єднаних територіальних громад Чернігівської області, відомості, які стосуються різних аспектів політики децентралізації, яка проводиться в Україні.

Розміщаємо також електронні адреси сайтів, які на рівні України широко висвітлюють законодавчі, організаційні та суспільно-політичні аспекти утворення об’єднаних територіальних громад в Україні, висвітлюють позитивний досвід роботи ОТГ, розміщують по цій темі дуже велику кількість роз’яснювальних матеріалів у вигляді електронних книг, журналів, відео презентацій, відеофільмів, мультиків.

Сайт Асоціації Міст України.

Сайт Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Сайт Асоціації обласних та районних рад України.

Сайт Децентралізація влади.

Сайт Офісу реформ в Україні.

Сайт ДЕСПРО.

Сайт Міністерства Регіонального розвитку, житлово-комунального господарства та будівництва України.

Сайт Офісу Ради Європи в Україні.

Сайт USAID.


На цих сайтах в розділах «Децентралізація» кожен хто цікавиться цією темою, зможе знайти ґрунтовні відповіді на запитання з різних аспектів реформи децентралізації влади в Україні, організації та роботи об’єднаних територіальних громад.

Міська рада дає посилання на відеофільми про досвід ОТГ Чернігівської області, надані регіональним представництвом Офісу реформ.


Рішення 14-ї сесії 7 скликання "Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад."

Назад


Погода