Семенівська міська рада
Анонси


Виконавчий комітет

Назад

Склад виконавчого комітету Семенівської міської ради

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Займана посада

Контактний телефон

e-mail

1

Деденко Сергій Іванович

міський голова

2-13-76

s.dedenko@ukr.net

2

Єрьома Сергій Анатолійович

перший заступник міського голови

2-14-33

3

Кравцов Олександр Вікторович

заступник міського голови

2-15-30

4

Желтобрюх Олексій Іванович

Секретар міської ради

2-12-36

sekretarsemrada18@ukr.net

5

Михайлова Олена Миколаївна

керуюча справами виконавчого комітету

2-14-56

semen_org_viddil@ukr.net

6

Портянко Сергій Володимирович

виконуючий обов’язки старости ( сіл: Архипівка, Леонівка, Зоря )

2-33-31

arsilrad@gmail.com

7

Кравченко Роман Володимирович

виконуючий обов’язки старости ( сіл: Галаганівка, Грем’ячка )

2-65-10

s.r.galaganivka@ukr.net

8

Горовая Любов Миколаївна

виконуючий обов’язки старости (сіл: Карповичі, Гаті, Красні Лози, Набережне)

2-47-25

karpovichi2016@ukr.net

9

Рубан Любов Іванівна

виконуючий обов’язки старости (сіл: Костобобрів, Сергіївське)

2-55-49

kostobobriv.sr@ukr.net

10

Коленченко Дмитро Миколайович

виконуючий обов’язки старости (сіл: Машеве, Ферубки)

2-45-17

masheve_rada@ukr.net

11

Коробко Тетяна Іванівна

виконуючий обов’язки старости (сіл: Олександрівка, Карасі, Криульки, Максимихине, Фроли, селище Газопровідне, Зелена Роща, Угли)

2-63-16

oleksandrivka15@gmail.com

12

Василенко Віктор Володимирович

виконуючий обов’язки старости (сіл: Погорільці, Лосівка, Тополівка)

2-31-17

pogorilcy@ukr.net

13

Артеменко Валентина Василівна

виконуючий обов’язки старости (сіл: Стара Гутка, Вільшанка, Жаданівка, Лосевочка, Шведчина)

2-57-89

s.gutka9@gmail.com

14

Бурей Рустам Давлатович

виконуючий обов’язки старости (сіл: Тимоновичі, Брониви, Заріччя, Калинівське, Луб’яне, Медведівка, Чорнозем)

2-44-34

timonovichi@mail.ua

15

Жога Ніна Василівна

виконуючий обов’язки старости (сіл: Хотіївка, Березовий Гай, Кринички, Лісківщина, Прогрес )

2-54-21

hotiivkarada@ukr.net

16

Водоп’янова Любов Михайлівна

виконуючий обов’язки старости (сіл: Чорний Ріг, Бобрик Другий, Козилівщина, Лубня )

2-52-35

chornyjrih.rada@gmail.com

17

Савченко Роман Вікторович

виконуючий обов’язки старости (сіл: Янжулівка, Покровське )

2-46-21

Sr0465024621@ukr.net

18

Сахариленко Михайло Федорович

виконуючий обов’язки старости (сіл: Миколаївка, Залізний Міст)

2-53-32

mikselrada@ukr.net

19

Підгорна Наталія Григорівна

Начальник відділу культури та туризму Семенівської міської ради

2-14-68

svk-t@ukr.net

20

Субота Володимир Іванович

Директор комунального підприємства «Ревна»

2-18-78

kprevna@meta.ua

21

Ковальов Олексій Юрійович

Військовий комісар Семенівського районного військового комісаріату

2-12-25

22

Кекух Дмитро Анатолійович

Начальник Семенівського відділення поліції

2-15-60

23

Колосок Олександр Романович

Головний інженер відкритого акціонерного товариства «Семенівське хлібоприймальне підприємство»

2-27-55

24

Дергунова Оксана Іванівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

2-25-72

semen_buhoblik_viddil@ukr.net

25

Зборщик Олександр Іванович

Вчитель фізичного виховання Семенівської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів

2-25-87

26

Міцук Володимир Григорович

Головний інженер державного підприємства «Семенівське лісове господарство»

2-14-52

27

Полюхович Геннадій Володимирович

Завідувач сектором містобудування Семенівської районної державної адміністрації

2-13-31

poluxowich@gmail.com

28

Гайовий Олександр Григорович

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Семенівка Агро»

2-12-80

29

Мороз Ірина Олександрівна

Начальник УДКСУ у Семенівському районі

2-17-71

office.semen@cn.treasury.gov.ua

Назад

14 Травня 2018 08:36
20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода