Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Один типовий день з робіт з благоустрою Семенівки.

1. В Семенівці розпочався ремонт доріг з асфальтним покриттям.

10 квітня в Семенівці розпочалися роботи з ямкового ремонту асфальтного покриття проїзної частини вулиць міста. Працівники комунального підприємства Семенівської міської ради “Ревна” зробили перші латки з суміші бітуму та щебня на ямах в дорожньому покриттю по вулицям Центральна та Замістя.

На фото бригада з благоустрою міста КП “Ревна” на чолі з майстром з благоустрою Семенівки КП “Ревна” Олексієм Леонідовичем Саковським до початку робіт та хід робіт з ямкового ремонту дороги по вул.Центральна.
2. Працівники КП “Ревна” виготовляють нові павільйони для міського ринку.

Згідно угоди укладеної між комунальними підприємствами Семенівської міської ради “Ринок” та “Ревна”, за кошти виділені КП “Ринок” з міського бюджету (50000 гривень), працівники КП “Ревна” виготовляють для міського ринку нові павільйони для продавців сільгосппродукції.Електрозварник КП “Ревна” Олег Кобильцов зварює металеві каркаси павільйонів.


Столярна бригада КП “Ревна” у складі Олега Приходько та Миколи Єрмоленко підготовлюють з деревини матеріали для лав та прилавків павільйонів.


3. Тривають роботи з благоустрою міських кладовищ Семенівки.

10 квітня працівники КП “Ревна”, які працюють згідно направлення районного центру зайнятості на роботах з благоустрою Семенівки, ведуть роботи по розчищенню від чагарників та сміття кладовище розташоване біля вулиць Приозерна та Енергетиків. В лютому – квітні роботи велися на кладовищах Монахове, по вул. Прямій та Сенько. Штакетник для ремонту огорож виготовляють столяри КП “Ревна” в столярному цеху підприємства на деревообробному станку. Наступним на черзі на благоустрій буде кладовище “Дубки” в районі вул.Б.Хмельницького .
Міський голова О.Ф.Бичков

Назад

14 Травня 2018 08:36
20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода