Семенівська міська рада
АнонсиНазад

12 квітня розпочався 3-й етап об’єднавчої роботи по створенню Семенівської міської об’єднаної територіальної громади.

12 квітня в Семенівській міській раді було проведено перше засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень, щодо добровільного об’єднання територіальних громад Семенівщини в Семенівську міську об’єднану територіальну громаду з центром в місті Семенівка. До складу робочої групи входять по одному представнику від кожної територіальної громади, виявившої бажання добровільно об’єднатися в Семенівську ОТГ –О.Ф.Бичков – Семенівський міський голова, Р.В.Кравченко – Галаганівський сільський голова, Л.М.Горовая – Карповицький сільський голова, Л.І. Рубан – Костобобрівський сільський голова, Д.М. Коленченко – Машівський сільський голова, М.Ф.Сахариленко – Миколаївський сільський голова, Т.І.Коробко – Олександрівський сільський голова, В.В.Василенко – Погорільський сільський голова, В.В.Артеменко – Старогутківський сільський голова, Л.М.Водоп’янова – Чорнорізький сільський голова, Р.В.Савченко – Янжулівський сільський голова, М.Ф.Чаловська – секретар Тимоновицької сільської ради, Н.В.Жога – Хотіївський сільський голова.

В засіданні робочої групи прийняли участь міський та 10 сільських голів.

На засіданні робочої групи було розглянуто 5 питань, з продовження роботи по створенню Семенівської ОТГ.

Зокрема, був розглянутий та затверджений “План організаційних заходів, щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Семенівську міську ОТГ.”. Обговорено проект рішення, який потрібно буде прийняти після громадського обговорення на території всіх рад, що вирішили добровільно об’єднатися . Прийнято рішення “Про організацію громадського обговорення на території міської та сільських рад”, та про хронологічні рамки проведення обговорення та 3-го етапу процесу добровільного об’єднання в Семенівську ОТГ.

Проекти рішень були розроблені міським головою Бичковим О.Ф. В обговоренні проектів рішень прийняли участь всі присутні члени робочої групи.


1. Протокол робочої групи.

2. Проект рішення Про добровільне обєднання тер. громад.

3. Проект рішення“Про схвалення проекту рішення .

12 квітня міський голова О.Ф.Бичков видав розпорядження “Про проведення на території Семенівської міської ради громадського обговорення Проекту рішення Семенівської міської ради “Про схвалення Проекту рішення Семенівської міської ради Про добровільне об’єднання територіальних громад ””.

Розпорядження №22 від 12.04.2017 Про проведення на території громадського обговорення.

12 квітня міський голова О.Ф.Бичков доповідав голові Чернігівської облдержадміністрації В.П.Кулічу та Народному депутату України А.С.Євлахову про стан роботи по створенню Семенівської міської ОТГ. Це відбулося на нараді, яка проводилась в будівлі Семенівської районної ради 12 квітня за участю голови Чернігівської ОДА, Народного депутата України, керівництва Семенівської РДА та райради, міського та місльських голів, і яке було присвячено створенню Семенівської ОТГ. В обговоренні прийняли участь голова Семенівської РДА С.І.Деденко, сільські голови.
Назад

14 Травня 2018 08:36
20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода