Семенівська міська рада
Анонси


17.05.2018

Назад

Рішення виконавчого комітету від 17.05.2018

  1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.02.2018 року № 14 «Про організацію проведення громадських робіт у 2018 році»


  2. Про затвердження проектної документації «Реконструкція мережі водопостачання по вулиці М. Мотори в м. Семенівка, Чернігівської області»


  3. Про затвердження проектної документації «Реконструкція ПЛІ-0,4кВ вуличного освітлення вул. Федорова, вул. Садова та частини вул. Колгоспна в с. Машеве Семенівського району Чернігівської області. Перша та друга черги будівництва»


  4. Про затвердження проектної документації «Термосанація (заміна віконних та вхідних дверних блоків на енергозберігаючі) будівлі поліклініки по вул. Л. Хуторок, 2 в м. Семенівка, Чернігівської області»


  5. Про затвердження проектної документації «Реконструкція мережі водопостачання по вулиці Шкільна в м. Семенівка, Чернігівської області»


  6. Про перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Семенівській об’єднаній територіальній громаді


  7. Додаток. Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету


  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19 квітня 2018 року № «Про висунення громадянки міста Семенівка до нагородження почесним званням України «Мати-героїня»


    Назад

Мапа міста

 
Погода