Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Післямова до травневих свят.

За два травневих тижні в місті Семенівка, за участі великої кількості жителів та гостей міста Семенівка було проведено низку святкових заходів по відзначенню загальнодержавних свят та регіональних заходів.

8 та 9 травня в Семенівці були проведені святкові заходи присвячені Дню Перемоги. Організаторами святкових заходів виступали районна державна адміністрація, відділ культури РДА, міська та районна ради. Підготовчі роботи напередодні Дня Перемоги по благоустрою міського парку, центра міста, міських кладовищ, ремонту пам’ятників в міському парку проводили на протязі березня – травня працівники комунального підприємства міської ради “Ревна”. До прибирання закріплених територій в міському парку та по вулицях Семенівки долучилися і працівники бюджетних установ міста, представники політичних партій та громадських організацій.

Спільними зусиллями Семенівка до травних свят причепурилася, а центр міста має святковий, презентабельний вигляд.

8 травня в Семенівці біля меморіалу загиблим в роки Великої Вітчизняної війни була проведена громадянська панахида по загиблим в роки війни Семенівцям та воїнам радянської армії, які загинули в 1941 та 1943 роках на території району та свічний хід.


9 травня в центрі Семенівки та біля монументу Мати-Батьківщина було проведено урочисту ходу ветеранів війни та праці, жителів та гостей Семенівки та мітинг і святкову концертно-розважальну програму присвячено Дню Перемоги. В святкових заходах на честь Дня перемоги 8 та 9 травня прийняло участь більше тисячі жителів та гостей Семенівки.
Святкові заходи пройшли спокійно, цікаво, безпечно. Від імені Семенівської міської ради, дякую всім хто був причетний до організації та проведення святкування в нашому місті Дня Перемоги – комунальникам, артистам, правоохоронцям, всім причетним до організації свята.

День Європи в Семенівці.

На минулому тижні в Семенівці було організовано святкування Дня Європи в Україні. Організатором свята виступила райдержадміністрація, її відділи культури та освіти, міська та районна ради.

Приурочені ці заходи були до надання Україні, країнами Європейського Союзу безвізового режиму.

В перше в історії в центрі Семенівки поряд з державним прапором України був піднятий і прапор Євросоюзу, та після виконання Державного Гімну України духовий оркестр районного будинку культури виконав Гімн Євросоюзу – "Ода до радості".Безвіз та нові часи відкривають нові можливості для самореалізації всіх українців, в тому числі і Семенівців.

12 травня в будинку дитячої творчості було проведено захід для лідерів шкільного самоврядування району “Лідер – як потреба сучасного світу.”

В зустрічі та обговоренні з молодіжними лідерами району, ролі лідерів в розвитку держави та окремих територій були запрошені і дорослі лідери – міський голова О.Ф.Бичков , голова районної ради спілки жінок України – Р.І.Бондаренко, чемпіон світу з хортингу – М.В.Мєднікова, педагог-організатор Семенівської гімназії А.М.Асмаковська. Організатором та модератором даного заходу була Насалевець Катерина Іванівна – методист Будинку творчості дітей та юнацтва, координатор районної ради старшокласників в районі.

13 травня в місті Семенівка відбувся 6-й відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах “Поліський вернісаж”

В конкурсі прийняло участь більше 700 учасників – учнів та викладачів дитячих музичних шкіл з усієї України. Цей конкурс був заснований 6 років тому за ініціативи Дорохіна Володимира Гранлісовича – Заслуженого артиста України, доцента Ніжинського державного педагогічного інституту, директора ніжинського училища культури та мистецтв, то тодішнього зав. відділом культури РДА Анатолія Володимировича Єрьоми.

В.Г.Дорохін в 1979 році закінчив Семенівську середню школу №2 та Семенівську музичну школу, тому небайдужий до культурного життя рідного міста, його брендінгу. Організаторами конкурсу є Семенівська райдержадміністрація, районна рада, відділ культури, районна дитяча музична школа.

Серед тих хто першим надав фінансову підтримку організації та проведення цьогорічного “Поліського вернісажу” була і Семенівська міська рада, яка на прохання В.Г.Дорохіна та директора музичної школи С.М.Чередніченко виділила на проведення конкурсу ще в лютому поточного року з коштів бюджету Семенівської міської ради п’ять тисяч гривень.

На запрошення організаторів “Поліського вернісажу - 2017” міський голова Семенівки О.Ф.Бичков прийняв участь у відкритті Всеукраїнського фестивалю, виступив з вітальним словом до організаторів, учасників та гостей конкурсу, прийняв участь у підведенні підсумків “Поліського вернісажу ”, вручив “Подяки міської ради ”, організаторам конкурсу. Конкурс став визначною подією в культурному житті Семенівки, області та України.


Назад

14 Травня 2018 08:36
20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода