Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Як жителям Семенівщини отримати фахову правову допомогу безоплатно?

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав», так зазначає ст. 59 Конституції України.

У Семенівському районі здійснює діяльність Семенівське бюро безоплатної правової допомоги за адресою місто Семенівка вулиця Червона Площа 2.

Основним завданням бюро є надання безоплатної первинної правової допомоги та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Звернувшись до працівників Семенівського бюро Ви маєте право на такі види юридичних послуг за рахунок держави:

надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань;
складення заяв, скарг, та інших документів правового характеру;
здійснення представництва інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
забезпечення захисту особи від обвинувачення;
надання особі допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги; доступі до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Для отримання первинної правової допомоги достатньо звернутися до працівників бюро на особистому прийомі або викласти суть проблеми в телефонному режимі. Для отримання послуг адвоката за рахунок держави мало захищені верстви населення повинні написати особисту заяву за вказаним зразком та надати перелік документів згідно вимог чинного законодавства.

Наближення безоплатної правової допомоги має спонукати громадян до вирішення своїх проблем правовими механізмами.

Керівник Семенівського бюро правової допомоги Т.Мотора

Назад

14 Травня 2018 08:36
20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода