Семенівська міська рада
АнонсиНазад

За вихідні в дитячих садках «Сонечко» та «Лісовичок» встановлені нові ігрові майданчики.

6 жовтня компанія «Інтератлетика» завезла в дитсадки «Сонечко» та «Лісовичок» міста Семенівки закуплене Семенівською міською радою за кошти субвенції з державного бюджету України (199000 гривень) та кошти міської ради (1600 гривень) обладнання для 3-х ігрових майданчиків. Роботи по монтажу планувалося провести на цьому тижні. Однак, враховуючи погодні умови, те що на вихідні рідкі зараз бездощові дні, монтаж дитячих майданчиків було проведено в обох дитсадках в минулі вихідні дні – суботу та неділю.

В дитячому садочку «Сонечко», в якому виховується 230 дітей дошкільного віку, встановлено 2 дитячих майданчика, в двох різних мікрозонах подвір’я дитсадка – для зручності використання в навчальному процесі. В дитячому садочку «Лісовичок», де виховується 50 дошкільнят, встановлено один ігровий майданчик. По бажанню педколектива «Лісовичка», окремі елементи майданчика встановлені на різних ділянках подвір’я дитсадка.

Кожен з трьох придбаних та встановлених ігрових дитячих майданчиків складається з таких елементів: ігрового комплексу «Гномик», гойдалки подвійної на металевих стійках, гойдалки «Балансир», пісочниці, лавки, урни для сміття. Вартість кожного з трьох майданчиків 63790 гривень. Загальна вартість 191370 гривень.

Кошти на придбання дитячих майданчиків, в сумі 199000 гривень були виділені Семенівській міській раді з державного бюджету України (на її прохання), при безпосередньому активному сприянні Народного депутата України А.С.Євлахова. значну допомогу у придбанні дитячих майданчиків надали міській раді помічники Народного депутата України А.С.Євлахова – Р.Р.Ахмедов (мер Корюківки) та П.В.Чирви, менеджер компанії «Інтератлетика» П.М.Нєстєровський. роботи по монтажу майданчиків виконали робітники Неруш М.Г., Пирнепесов М.Б. та Курпас Р.Г. Щебінь для монтажних робіт компанії «Інтератлетика» оперативно продав ПрАТ «Райагрохім» (керівник О.Р.Колосок). загальний нагляд за процесом будівництва майданчиків, узгодження місця розташування, здійснювали завідуюча дитсадком «Сонечко» Л.О.Тринога та завідуюча дитсадком «Лісовичок» С.Б.В'язовик. Бухгалтерський супровід здійснювала бухгалтер міської ради І.С.Тригубська.

Дякую всім причетним до зробленої для семенівців доброї справи.

Міський голова О.Ф.Бичков.

Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода