Семенівська міська рада
АнонсиНазад


УКРАЇНА
СЕМЕНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


9 жовтня 2017 року м. Семенівка № 45

Про моніторинг споживання
тепла в ДНЗ №6 «Сонечко»
Семенівської міської ради


Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», з метою удосконалення системи енергоменеджменту на установах, що фінансуються з міського бюджету, додержання встановлених граничних норм споживання енергоносіїв, підвищення рівня ефективності використання всіх видів енергетичних ресурсів, зменшення видатків з міського бюджет}' на оплату енергоносіїв та отримання максимального ефекту від впровадження енергоефективних заходів:

1. Завідувачу ДНЗ №6 «Сонечко» Семенівської міської ради (Тринога Л.О.):

1.1. Визначити зі штату працюючих в ДНЗ №6 «Сонечко» Семенівської міської ради відповідального за впровадження енергоефективних заходів та моніторинг споживання енергоресурсів (енергоменеджерів), включивши цю функцію до посадових обов’язків визначених осіб.
1.2. До 1 листопада 2017 року надати до міської ради копії наказів щодо призначення енергоменеджерів з наданням інформації про їх контактні дані (номер телефону, електронна адреса).
1.3. Забезпечити щотижневе надання до міської ради наступної інформації:
1.3.1. Про щоденне фактичне споживання енергоресурсів у співвідношенні до температури навколишнього середовища в будівлі ДНЗ №6 , з дати початку до дати закінчення опалювального сезону 2017-2018 років .

2. Фінансово-аналітичному відділу Семенівської міської ради (Дергунова О.І.) забезпечити узагальнення та аналіз отриманої інформації щодо споживання енергоресурсів ДНЗ №6 «Сонечко».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єрмолаєва О.О.

Міський голова О. Ф. Бичков

Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода