Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Семенівське бюро правової допомоги – це ваш надійний помічник у вирішенні правових питань.

Бюро правової допомоги – це державні установи, що об’єднають всеукраїнську професійну мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захистити ваші законні права та інтереси. Які ж послуги надаються Семенівським бюро?

Однією з основних та найпоширеніших послуг є безоплатна первинна правова допомога, до якої належать: надання правової інформації; юридичні консультації; складання заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); допомога в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Другою не менш важливою послугою є доступ до безоплатної вторинної правової допомоги – захист від обвинувачення та представництво в суді соціально вразливих категорій людей, перелік яких визначено Законом України ”Про безоплатну правову допомогу”, а також– складення процесуальних документів.

Наступна безоплатна послуга – це доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції, що має на увазі наступне: якщо вам потрібна інформаційна довідка щодо перевірки майнових прав, відомості із різноманітних реєстрів, які ведуться Міністерством юстиції – ми допоможемо скористатися відповідними електронними сервісами Мін’юсту он-лайн. Для цього в бюро є комп’ютери, під’єднані до мережі Інтернет.

Також однією з актуальних у переліку послуг є проведення правопросвітницьких заходів. Ця діяльність бюро полягає у регулярному проведенні інформаційних заходів з правових питань, які хвилюють людей та є актуальними для їхніх громад. Вони можуть відбуватися як за ініціативою фахівців бюро так і на звернення органів місцевого самоврядування, громадських формувань, навчальних, соціальних закладів, військових частин, інших установ чи організацій.

Отримати кваліфіковану правову допомогу можна отримати звернувшись до Семенівського бюро правової допомоги з 9-00 до 18-00 з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа 2 т. (0259)2-18-54.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД 9-00 до 18-00 за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд. 9. тел: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода