Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Семенівський міський голова Сергій Деденко привітав
жінок району зі святом 8 березня


Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Сьогодні, напередодні свята, міський голова Сергій Деденко висловив слова вдячності жінкам району та присвятив їм теплі слова та найкращі побажання.

Привітати жінок Семенівщини прийшли в.о обов’язки голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, маленькі джентльмени та принцеси, артисти, учні та викладачі міських закладів культури.

У своєму вітальному слові Семенівський міський голова Сергій Деденко зазначив:

"Цього весняного дня, наповненого ароматом квітів і любові, ми вклоняємось Жінці, яка наповнює світ своєю чудотворною красою і ніжністю, запалює в серцях кохання, надихає на благородні вчинки, прикрашає життя неповторною гармонією.

Жінка – уособлення затишку, роду, продовження життя. І свято 8 Березня є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Ми схиляємось перед вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям.

Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя.

Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю.

Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння і повсякденні справи.

Без жінки уявити наш світ неможливо. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний. Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме вам.

У це чудове свято від усієї душі бажаю вам щастя. Нехай там, де ви з'являєтеся, розквітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у вашому серці щодня."


Святковий захід відбувся у приміщенні міського палацу культури.

Свої привітання висловили учасницям урочистого зібрання в.о обов’язки голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович.

За сумлінну працю керівники району вручили жінкам Почесні грамоти та побажали їм квітучого здоров'я, доброго настрою, щасливої долі, натхнення та життєвих успіхів, миру, злагоди та добробуту у родинах.


Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода