Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Працівники музею провели захід на тему «Ріка життя безсмертного Тараса»

9 березня українці святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – символа Української держави, видатного українського поета прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча.

Твори великого українського поета відомі сьогодні в багатьох країнах світу. Найбільш відомою книгою Шевченка звичайно ж є «Кобзар». У творах поета переплелися долі кріпачок з долею неньки-України, боротьба гайдамаків та козаків з боротьбою народу за щастя і волю.

Щороку в Шевченківській світлиці проходять заходи для учнівської молоді до дня народження Т.Г. Шевченка. Не стало виключенням і цьогорічне відзначення 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Працівники музею провели захід для учнів 6-го класу школи №1 на тему «Ріка життя безсмертного Тараса». Під час заходу звучали вірші поета, відбувся перегляд мультфільмів за творами Т.Г.Шевченка. Демонструвалися музичні кліпи та пісні на віршах Генія українського народу. Діти мали можливість переглянути сторінки «Кобзаря», який був надрукований у 1942 році, та під час бойових дій в зоні АТО.

Діти ознайомились з життєвим і творчим шляхом поета, дізнались як Тарас навчався науки у дяків, як у нього прокинувся талант до малювання, написання віршів, за яких умов пан зробив «відпускну», про пісні Кобзаря, що стали народними. Діти читали та розповідали улюблені вірші Кобзаря, пізнаючи величність Тарасового слова.


Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода