Семенівська міська рада
АнонсиНазад

День матері

У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка - природа, дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка та теплий, лагідний весняний вітерець ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, утвердження життя - Свято Матері.

З цієї нагоди 12 травня відбулося у районній бібліотеці для дітей літературно – музичне свято: «Величне і прекрасне слово Мати! Від неї все на світі! Навіть світ…». Велику повагу заслуговують сьогодні ті жінки, які в скрутний для нашого народу час наважились народити троє, четверо і більше дітей. Тому на захід було запрошено саме багатодітні родини, діти яких є активними користувачами нашої бібліотеки.

Так, раніше багатодітна мати була звичайним явищем на відміну від сьогодення, коли з відомих причин, такі метері є виключенням. Урочиста частина розпочалась з привітань бібліотекаря. За чаюванням, звісно, матусь привітали найдорожчі, люблячі, найближчі кровинки, які з нетерпінням чекали цього свята, вчили вірші, щоб привітати своїх матерів. На святі звучали музичні подарунки у виконанні Світлани Савченко та зворушливі вірші, які читала Наталія Миколаївна Черенкова. Для дітей та батьків було проведено конкурси, про те як дітки та мами добре розуміють і знають один одного. Всі сім»ї, які брали активну участь у цьому дійстві одержали перемогу. Від чого немає сумніву і не менш зворушує, що від браку часу, постійної буденної суєти батьки та діти все ж таки достатньо спілкуються та переймають досвід життя.

Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка – матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим. Тому не дивно, що до теми материнства звертаються багато поетів і письменників різних часів та народів. У своїх творах вони оспівують материнську любов, піклування та турботу з величезною ніжністю і вдячністю до усіх матерів.

Для присутніх на заході бібліотекар зробила огляд літератури по цій темі, яку по закінченню урочистостей діти із задоволенням взяли для читання у родинному колі.

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Любі матері! Великий уклін Вам!будьте завжди гарними і коханими!Нехай Ваші діти дарують Вам силу і щастя!Життя триває, тому що на Землі є Ви!

Бібліотекар районної бібліотеки для дітей
Крістіна КравченкоНазад

Мапа міста

 
Погода