Семенівська міська рада
АнонсиНазад

У СЕМЕНІВЦІ ВІДЛУНАВ «ПОЛІСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ»

12 травня 2018 року у нашому місті відбулась довгоочікувана подія - VII відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж», директором якого є Дорохін Володимир Гранлісович – заслужений артист України, доцент Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя. «Поліський вернісаж» був заснований у 2012 році, і за 7 років плідної роботи згуртував багато талановитих музикантів, адже цей конкурс - незабутнє спілкування з творчо обдарованими людьми, розвиток і підтримка музичного мистецтва, популяризація українських народних інструментів.

На це чудове свято музики завітав Семенівський міський голова С.І. Деденко, який підкреслив значимість «Поліського вернісажу» для Семенівщини та побажав усім учасникам успіху.

Цього року в конкурсі взяли участь більше 50 учасників (солісти та ансамблі). Вони змагались у різних категоріях. Оцінювало виступи виконавців високоповажне журі на чолі з Володимиром Дорохіним. Відзначилися Сапун Сергій з Шосткинської ДМШ (баян), Клюзко Михайло (гітара) зі Сновської ДМШ та ансамбль домристів «Дзвіночок» з Чернігівської міської школи мистецтв, саме вони і здобули Гран-прі у своїх номінаціях. Гідно виступили і представники КЗ «Семенівська дитяча музична школа» - Тищенко Костянтин (гітара) та Ансамбль народних інструментів «Полісся», які здобули І місця.

Після конкурсних прослуховувань усі присутні були запрошені на концерт дуету баяністів в складі лауреатів міжнародних конкурсів – Архипенка Павла та Мельниченка Максима.

Учасники та гості заходу отримали багато яскравих та незабутніх вражень!

Автор фото
М.ВолкНазад

Мапа міста

 
Погода