Семенівська міська рада
АнонсиНазад

«Подорож Країною закону разом з казковими героями»

Сьогодні, в наш буремний, складний час без реальних правових знань не обійдешся. Дитина з самого народження вже перебуває у правових стосунках із світом, в якому їй пощастило з’явитися! Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. З дитячих років діти потрапляють в різні ситуації, коли необхідно знати свої права та обов'язки.

Бібліотекарі мають допомогти сучасним дітям знати свої права та свідомо захищати їх, розвивати почуття гідності. Саме для цього 9 червня у районній бібліотеці для дітей відбулася гра-тренінг «Подорож Країною закону разом з казковими героями».

На захід завітали учні 1-4 класів пришкільного табору Семенівського закладу середньої освіти І – ІІІ ст. №1.

Свій виступ бібліотекар розпочала з таємничої хвилинки «Чарівна скринька» метою якої було визначення девізу нашої гри-тренінгу «Кожен з вас – неповторна особистість». Після чого розповіла нашим юним гостям, що являє собою Конвенція ООН про права дитини та які існують права, визначені цим міжнародним документом, продекламувавши, кожну статтю віршем. Для перевірки сприйняття і засвоєння дітьми матеріалу була проведена гра: «Чи знаєш ти зміст Конвенції про прав дитини?», де всі відповіді дітей були вірними, що свідчить про зацікавленість аудиторії слухачів.

Також бібліотекар запропонувала уявити дітей у судовій залі, де проводилося судове засідання і на прикладі казкових героїв відомих казок: «Білосніжка», «Бридке каченя», «Дюймовочка», «Попелюшка», «Дванадцять місяців», «Журавель та Лисиця», «Коза і семеро козенят» з'ясувати хто з героїв порушив статті Конвенції ООН.

Також був представлений показ відомого мультфільму «Смішарики. Правова абетка». По закінченню, бібліотекар ознайомила з виставкою книжок відповідно до теми даного заходу.

Бібліотекар районної бібліотеки для дітей
Крістіна Кравченко.Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода