Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Пришкільні оздоровчі табори для дітей з денним перебуванням

У зв’язку з закінченням навчального року в школах , як завжди, працюють пришкільні оздоровчі табори для дітей з денним перебуванням. До організації дозвілля дітей та проведення для них різнопланових заходів долучилися і працівники районної бібліотеки для дітей, використовуючи можливості для залучення дітей до книги та читання.

12 червня у районній бібліотеці для дітей відбулося заняття з основ бібліотечно- бібліографічної та інформаційної культури «Подорож у книжкове місто. Структура книги. Вибір книги та її основні елементи» на якому були присутні учні 1-5 класів пришкільного табору Семенівського закладу середньої освіти І – ІІІ ст. №1. Розпочався захід з розповіді бібліотекаря про книжковий дім, де живуть різноманітні книги.

Вона наголосила, що бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Оскільки бібліотека – це затишна «домівка», в якій живе багато книг, то й мова велась відповідно про них, з яких елементів вони складаються та як оформлюються. На прикладі оповідання О. Вишні «Любіть книгу!» про хлопчика Василька діти вчилися, як правильно потрібно поводитися з книжками.

Уважно прослухавши твір , юні гості поділилися своїми знаннями про правила поведінки з найкращим другом людини – книжкою. Діти також із задоволенням давали відповіді на питання підсумкового тесту, що свідчило про зацікавленість ними даною темою.

По закінченню заходу учні розглянули більш детально книжкові виставки та взяли літературу, яка їм сподобалася додому на прочитання.

Бібліотекар читального залу
Крістіна Кравченко.Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода