Семенівська міська рада
АнонсиНазад

«У звичаях, традиціях народу, ти душу краю рідного пізнай»

Відділ культури та туризму Семенівської міської ради 12 липня 2018 року о 14.год.30 хв. проводить міжрайонне фольклорне свято - «У звичаях, традиціях народу, ти душу краю рідного пізнай» за участю фольклорних колективів Семенівського, Новгород - Сіверського, Корюківського районів, яке буде проходити в мальовничому селі Тополівка.

Складовою частиною свята будуть виступи фольклорних колективів з різною манерою співу. Працюватиме торгівля та безкоштовний батут для дітей.

Оцінюватиме майстерність виконання учасників, колорит етнографічного одягу компетентне журі з Семенівського та Корюківського районів.

Народна творчість не тільки невичерпне джерело мудрості і краси, але і неоціненний засіб виховання, прилучення до скарбів усної художньої, прикладної фольклорної культури.

Інтерес до народної творчості, в тому числі і до свят наших предків, виник у зв'язку із змінами соціального ладу в нашій країні, тому що багато що було втрачено. З'явилася необхідність вивчення народної творчості – це виявляється у відродженні старовинних свят і обрядів, збільшення кількості спеціалізованої літератури з народної творчості, появу на телебаченні і радіо спеціальних передач з фольклору та етнографії.

Запрошуємо жителів Семенівщини взяти участь у святі, збагатитись народною творчістю, пізнати мудрість наших предків.Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода