Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Привітали освітян з професійним святом

5 жовтня Перший заступник міського голови Єрьома Сергій Анатолійович та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кравцов Олександр Вікторович взяли участь в урочистостях в міському Будинку культури з нагоди Дня працівників освіти.

Зі святом працівників освіти також привітали, керівник апарату районної державної адміністрації Лілія Апанасенко, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Олена Кресс, помічник народного депутата України Євлахова А.С. - Петро Чирва, та начальник аналітично-загального відділу районної ради Наталія Лугинець.

За словами Сергія Єрьоми, в галузі освіти працюють люди, які присвятили себе, свою працю і поривання дуже нелегкій справі навчання і виховання юної зміни, формування нового покоління для молодої Української держави, здатних жити та ефективно розвиватися в нових умовах, сповнених викликів.

Представник громади зазначив, що завдяки досвідченим, творчим і висококваліфікованим педагогам, Семенівщина гідно та успішно пройде непростий шлях реформування галузі освіти.

Сергій Єрьома висловив вдячність освітянам за їх невтомну працю, терпіння і душевну щедрість та побажав всім міцного здоров'я, щасливого життя, мудрості, вдячних, розумних учнів, цікавих ідей і знахідок у роботі на освітянській ниві.

Багато теплих слів цього дня присвятили працівникам галузі освіти всі виступаючі.

За найкращі досягнення освітяни району були відзначені Почесними грамотами.

Для учасників заходу пролунали вітальні музичні композиції.

За багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління України та з нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою Семенівської міської ради нагороджені:

- вчитель початкових класів Погорільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської міської ради Чернігівської області КОРОБКО Олена Іванівна;

- директор Семенівської гімназії №2 Семенівської міської ради Чернігівської області КАСІЛОВА Катерина Миколаївна;

- бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області НАСОЛЕВЕЦЬ Наталія Василівна;

За багаторічну сумлінну працю та нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою Семенівської міської ради нагороджена:

- вихователь закладу дошкільної освіти АРТЮХ Віталія Вікторівна.

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода