Семенівська міська рада
АнонсиНазад

«Козацькими стежками»

11 жовтня в читальній залі бібліотеки для дітей відбувся історичний часопис «Козацькими стежками» до Дня українського козацтва і захисника України.

На захід були запрошені учні 7 класу Семенівського закладу середньої освіти І – ІІІ ст. №1.У вступному слові, бібліотекар зазначила, що епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української культури.

Унікальність нашої історії і нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. У наш час традиції українського козацтва не просто живі, а й лягли в основу єднання нації, служать провідною зорею у відчайдушній борні за рідну землю. Протягом зустрічі було проведено низку змагань, у яких юнаки із задоволенням доказали, що «козацький дух», сила та міць не перевелися.

Переможці отримали почесні звання у номінації: «Силач», «Найпрудкіший юнак» та «Мужність». Також було проведено літературну вікторину та запропоновано переглянути відеоролик, з яких діти почерпнули для себе багато цікавої інформації про традиції, які існують на Запорізькій Січі.

Учні здійснили перегляд літератури «Лине слава козацька з далеких віків». На завершення бібліотекар привітала всіх присутніх з прийдешнім святом та роздала картки з побажаннями.

бібліотекар читального залу
К.А. Кравченко

Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода