Семенівська міська рада
АнонсиНазад

Дорогі семенівці!
Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

День захисника України це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, хто своєю професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують соціально-економічний та інформаційний захист нашої держави.

Цього дня ми віддаємо шану тим, хто став на захист нашої Батьківщини беручи участь в антитерористичній операції на Сході: у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів, Прикордонних військ та правоохоронних органів, хто віддав за неї найдорожче — своє життя.

Дуже символічно, що День захисника України ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці — одного з найдавніших християнських свят. Ми пам'ятаємо, що славні козаки запорозькі вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею та покровителькою. Сподіваємось, що і нас вона накриє своїм чесним покровом і захистить від усякого зла.

Тож від себе особисто, від Семенівської міської ради та її виконавчого комітету вітаю Семенівську громаду та всіх жителів району з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці і бажаю, щоб мир, щастя та добро запанували на нашій землі.

Міський голова
С.І. Деденко

Назад

20 Квітня 2018 10:11

Мапа міста


Погода