17 серпня 2020

Україна від краю до краю

     УІВЦ «Галактика» та ГО «Спілка освітян України» сьогодні проводить Національний проект «Україна від краю до краю», який вже не перший рік здійснюється за підтримки та участі народних депутатів України, представників Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівництва органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських об’єднань та інших.

      Чернігівщина — п’ятий регіон, який в рамках Проекту представить світові свої мальовничі куточки та здобутки краян у бізнесі, політиці, юриспруденції, медицині, науці, освіті, культурі, спорті та громадському житті.

      Організатори запланували провести урочисту частину Проекту у жовтні 2020 року. На цьому заході відбудеться показ досягнень Чернігівщини та вшанування кращих представників області громадськими відзнаками, а також Книгою пошани «Чернігівщина — імена та здобутки», яка готує розповіді не тільки про регіон, а й людей, чиї життєві долі творять історію сьогодення.

       Для повної інформації готується сайт проекту: http://galaktika2005.wixsite.com/chernigiv-imena, який оновлюватиметься протягом всієї підготовки та підтримуватиметься в соціальній мережі.

      Усі фінансові витрати на проведення заходу беруть на себе організатори.