back

Згадаймо всіх – хто прадіда, хто діда, хто брата, що полягли на фронтових шляхах

14 вересня 2020

Пам’ять – не абстрактне поняття, не тільки данина минулому. Вона – основа майбутнього. Пам’ять – це вдячність старшим поколінням за мужність та силу волі. Ім’я кожного солдата, який загинув в боротьбі з нацизмом,  – це і є пам’ять нашого народу.

Цього року ми відзначаємо 77 річницю вигнання нацистів з Бахмаччини. Тож днями в с. Кропивне відбулося відкриття відреставрованого пам’ятник воїнам-односельчанам, загиблим в роки Другої світової війни 1939-1945 років. Ідея відновлення пам’ятника належить сільському  голові Володимиру Ткаченку. Допомогли реалізувати цю творчу ідею керівник ПП «Бахмачбуд Микола Вовк та колишній районний архітектор  Микола Салабуто.

12 вересня оновлений пам’ятник виглядав  урочисто, святково, зустрічаючи гостей, які прийшли, щоб віддати шану  загиблим воїнам.

         У  заході взяла участь голова райдержадміністрації Світлана Мельник, яка зазначила, що цей пам’ятник - це символ нашої шани та подяки тим поколінням земляків, які віддали життя за рідну землю. Ця пам'ять робить нас сильнішими у боротьбі з агресором та допомагає протистояти нинішнім випробуванням.

 

 
Сектор з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації