back

Наше спільне завдання – залучати до спорту якнайбільше бахмачан

14 вересня 2020

      Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

      Бахмаччина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

       До Дня фізичної культури і спорту на Бахмаччині проходять районні заходи.

      Так і цього року, 12 вересня в місті Бахмач проходили змагання з волейболу, футболу, боксу, гирьового спорту та легкоатлетична естафета.

      Зокрема, дитячий турнір з волейболу відбувся на мультифункціональному майданчику для занять волейболом, баскетболом, міні-футболом та тенісного корту на території Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Участь у змаганнях взяло 4 команди – по одній з Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, Халимонівської ЗОШ І-ІІІ ст. та дві з Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

1 місце – Бахмацька ЗОШ І-ІІІ № 1,

2 місце – Бахмацька ЗОШ І-ІІІ № 5,

3 місце – Бахмацька ЗОШ І-ІІІ № 1.

       Також, на міському стадіоні «Колос» проведено відкриті районні змагання з легкоатлетичної естафети серед учнівської молоді Бахмаччини. Сім команд боролися за призові місця – дві з Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, три з Бахмацької гімназії та дві з Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

1 місце – Бахмацька ЗОШ І-ІІІ № 5,

2 місце – Бахмацька гімназія,

3 місце – Бахмацька ЗОШ І-ІІІ № 4.

       Окрім цього, на спортивному майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям на базі Бахмацької ЗОШ   І-ІІІ ст. № 5 проходив футбольний турнір серед дітей 2013-2014 р. н.. Участь у якому взяло 6 команд – команда «Барвінок», «Збірна команда району», учасники з Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Бахмацької гімназії та дві команди з Бахмацької ЗОШ № 5.

1 місце – Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,

2 місце – Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5,

3 місце – Бахмацька гімназія.

       У боксерській залі районного Будинку культури відбувся турнір з боксу. Участь взяли 27 спортсменів. Всі спортсмени отримали медалі та грамоти за участь у турнірі.

      Чемпіонат Бахмаччини з гирьового спорту проводили на міському стадіоні «Колос».

      Відтак, у номінації до 70 кг перше місце посів Ігор Кравченко. У номінації 70 кг + перше місце виборов Михайло Горбач, друге місце отримав Олексій Шокун.

      13 вересня в місті Батурин проходив відкритий районний лижоролерно-велосипедний пробіг с. Матіївка - с. Осіч - с. Матіївка. Участь взяли 22 учасника різної вікової категорії. За результатами змагань усі учасники отримали дипломи та магніти.

      Зичимо юним спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог.

      Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого краю.