19-12-2013 10:07

Проект
орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю
з питань формування та реалізації державної політики на 2014 рік облдержадміністрації

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, підготовлено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики Чернігівської облдержадміністрації на 2014 рік.

Проект орієнтовного плану передбачає перелік питань (проектів рішень), які плануються винести на громадське обговорення та орієнтовні дати заходів. Орієнтовний план складався з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України, планом законопроектних робіт та іншими документами, а також результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю та пропозицій Громадської ради при облдержадміністрації.

Зауваження та пропозиції до проекту орієнтовного плану прийматимуться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації до 26 грудня 2013 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Бєлінського 11, т/ф. 67-59-67, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Максимович Володимир Сергійович головний Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (т/ф. 67-59-67).


  • "ПРОЕКТ орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики на 2014 рік облдержадміністрації"

  • Звіт про громадське обговорення проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики на 2014 рік