15-08-2014 10:24

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

На основі розрахункових матеріалів поданих філією «Чернігівавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс» підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міжміських та приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування», згідно з яким встановлюється для всіх суб’єктів господарювання, що діють у сфері пасажирських автоперевезень, плата за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), у розмірі 1800,00 грн за один об’єкт конкурсу.

З повним текстом проекту розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації – www.cg.gov.ua (розділи: «Консультації з громадськістю» «Проекти для громадського обговорення»; «Регуляторна діяльність» – «Проекти регуляторних актів»). З метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, врахування інтересів суб’єктів господарювання та громадян просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді впродовж місяця з дня опублікування на сайті обласної державної адміністрації до Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Преображенська, 12, тел. 699-192 або в електронному вигляді за адресою: [email protected]).Проект розпорядження голови облдержадміністрації
«Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міжміських та приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування»


Звіт про проведення громадського обговорення
проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації
«Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів
на міжміських та приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування»