back

16-04-2015 14:12Україна
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 2015 року №
м.Чернігів


Про тарифи на платні ортопедичні
та ортодонтичні стоматологічні
послуги, що надаються міською
стоматологічною поліклінікою
Чернігівської міської ради

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» (із змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за № 14/599 (із змінами і доповненнями):

1. Встановити:

1.1. Тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради, згідно з додатком 1.

1.2. Тарифи на платні ортодонтичні стоматологічні послуги, що надаються міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради, згідно з додатком 2.

2. Взяти до відома, що в тарифах на платні ортопедичні та ортодонтичні стоматологічні послуги, що надаються міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради:

2.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.2. Вартість нітрид-титанового покриття у тарифах не врахована і оплачується пацієнтом додатково.

2.3. У вартість протезів на каркасах із оксиду цирконію не врахована вартість каркаса. Вартість каркаса із оксиду цирконію, робіт з його виготовлення, не врахована і оплачується пацієнтом додатково, згідно з виставленими рахунками.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 жовтня 2010 року № 341 «Про тарифи на платні ортопедичні та ортодонтичні стоматологічні послуги, що надаються міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 25 жовтня 2010 року за № 26/820, від 05 вересня 2012 року № 323 «Про доповнення розпорядження голови облдержадміністрації від 01.10.2010 № 341», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 13 вересня 2012 року за № 18/915.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.


Голова обласної
державної адміністрації
В.П.Куліч


 • Додаток 1 до розпорядження голови обласної державної адміністрації «Тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради»

 • Додаток 2 до розпорядження голови обласної державної адміністрації «Тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради»

 • Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні ортопедичні та ортодонтичні стоматологічні послуги, що надаються міською стоматологічною поліклінікою Чернігівської міської ради»

 • Останні новини

  Анонси   

   

   

   

  Погода