back

18-09-2015 11:16Україна
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 2015 року №
м.Чернігів


Про встановлення граничного розміру плати за проживання у гуртожитку ПАТ «Чексіл»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями) та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за № 14/599 (із змінами і доповненнями):

1. Встановити граничний розмір плати за проживання у гуртожитку Публічного акціонерного товариства «Чексіл» громадян України, осіб без громадянства та іноземців, які займають приміщення, що знаходяться у спільному користуванні кількох осіб, які не перебувають у сімейних відносинах, на рівні 326,00 грн за одне ліжко місце на місяць протягом року (з урахуванням ПДВ).

2. Конкретний розмір плати встановлюється власником гуртожитку, виходячи з економічної доцільності в межах граничного з урахуванням фактично понесених, але в межах нормативних, витрат.

3. Вартість електроенергії, що використовується для роботи побутових електроприладів (мікрохвильових печей, електричних чайників, пральних машин тощо), комп’ютерної та оргтехніки, у плату за проживання у гуртожитку не включена і сплачується мешканцями додатково.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 вересня 2014 року № 517 «Про встановлення граничного розміру плати за проживання у гуртожитку ПАТ „Чексіл”», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 18 вересня 2014 року за № 30/984.

5. Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

6. Це розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова обласної
державної адміністрації
В.П.Куліч


 • Аналіз
  регуляторного впливу
  до проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації
  «Про встановлення граничного розміру плати за проживання у гуртожитку ПАТ „Чексіл”»


 • Останні новини

  Анонси   

   

   

   

  Погода