back

02-02-2016 15:39

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення
проекту Плану заходів з відзначення Дня Європи в 2016 році на території Чернігівської області

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України від 10 серпня 2015 року № 15691/45/1-13 та з метою популяризації ідеї європейської інтеграції України, підвищення поінформованості населення щодо ролі Європейського Союзу в сучасному світі Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації розроблено план заходів з відзначення Дня Європи в 2016 році на території Чернігівської області.

Проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 2 до 16 лютого 2016 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів надсилати до 16 лютого 2016 року на електронну адресу: [email protected] з поміткою «Пропозиції до проекту плану заходів з відзначення Дня Європи в 2016 році на території Чернігівської області».

Контактна особа: Сердюк Оксана Станіславівна, заступник директора Департаменту – начальник управління інформаційної діяльності та видавничої справи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (тел. 67-58-91).

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації

Проект Плану заходів з відзначення Дня Європи в 2016 році на території Чернігівської області

Останні новини

Анонси

 

 

 

Погода