back

03-02-2016 08:41

Уточнені тарифиУкраїна
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 2016 року №
м.Чернігів


Про тарифи на платні послуги
що надаються комунальним
лікувально-профілактичним
закладом «Ніжинська
центральна міська лікарня
імені Миколи Галицького»
Ніжинської міської ради
Чернігівської області

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня                1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» (із змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за № 14/599 (із змінами і доповненнями):

 

1. Встановити:

 

1.1. Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з                    додатком 1.

 

1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком 2.

 

1.3. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком 3.

 

1.4. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних психіатричних медичних оглядів, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з                  додатком 4.

 

1.5. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком 5.

 

2. Взяти до відома що:

 

2.1. В тарифах на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області:

 

2.1.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

 

2.1.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг  виключається із загальної вартості медичного огляду.

 

2.1.3. У випадку, коли при проходженні медичного огляду, з урахуванням характеру дії шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на стан здоров’я, пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг  додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

 

2.1.4. В тарифах попереднього (періодичних) медичних оглядів вартість оглядів лікарями-фахівцями: алергологом, гематологом, дерматологом, гінекологом (для жінок) та вартість лабораторних, діагностичних та інших досліджень: визначення відсотка насичення трансферину залізом крові, метгемоглобіну в крові, наявності тілець Гейнця, терморезистентності еритроцитів, альгезіметрії, холодової проби, вібраційної чутливості, динамометрії, активності холінестерази, аудіометрії, зонографії плеври, ларингоскопії, рентгенографію кисті, дослідження сенсомоторних реакцій, уваги, реакції на об'єкт, що рухається, швидкості переключення уваги, емоційної стійкості та відчуття тривоги, стійкості до дії стресів, орієнтації у просторі, втомлюваності, здатності приймати рішення в екстремальних умовах, пам’яті зорової та слухової,  недбалості, здібності до адаптації, бактеріологічне дослідження на флору і цитологічне дослідження на атипічні клітини (для жінок) не враховані. При проходженні певних медичних оглядів, де існує необхідність у висновку фахівців медичного профілю, відсутніх у штаті лікарні, та лабораторних, діагностичних та інших досліджень, не врахованих у тарифах, пацієнт приймається після проходження медичного огляду у цих фахівців та лабораторних, діагностичних та інших досліджень в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

 

2.1.5. Вартість рентген та флюроплівки у тарифах не враховано і оплачується додатково.

 

2.2. В тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області:

 

2.2.1. Не враховано податок на додану вартість. В разі проведення медичного огляду осіб для видачі посвідчення водія транспортних засобів враховується податок на додану вартість, відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

 

2.2.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати діагностичних, лабораторних, функціональних обстежень, вартість цих послуг виключається із загальної вартості медичного огляду.

 

2.2.5. Вартість бланків медичних довідок у тарифах не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

 

2.3. В тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області:

 

2.3.1. Враховано податок на додану вартість відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.3.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати діагностичних, лабораторних, функціональних обстежень, вартість цих послуг виключається із загальної вартості медичного огляду.

 

2.3.3. Вартість бланків медичних довідок у тарифах не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

 

2.4. В тарифах на платні послуги з проведення профілактичних психіатричних медичних оглядів, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області:

 

2.4.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

 

2.4.2. Вартість бланків медичних довідок про проходження обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів у тарифах не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

 

2.5. В тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області:

 

2.5.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

 

2.5.2. Вартість флюорографії в тарифах враховано при проведенні попереднього медогляду та надалі 1 раз на рік.

 

2.5.3. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг виключається із загальної вартості медичного огляду.

 

2.5.4. У випадку, коли при проходженні медичного огляду, пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

 

2.5.5. В тарифах попередніх (періодичних) медичних оглядів не враховано вартість оглядів лікарем-дерматологом.

 

2.5.6. Дослідження на носійство кишкових інфекцій, серологічне дослідження на черевний тиф, мазок з горла та носа на наявність патогенного стафілококу проводиться санітарно-епідеміологічною станцією. Їх вартість у тарифах не враховано. При проходженні певних медичних оглядів, коли є необхідність у висновку фахівців санітарно-епідеміологічної станції, пацієнт приймається  після медичного огляду цими фахівцями.

 

2.5.7. Вартість рентген та флюроплівки у тарифах не враховано і оплачується додатково.

 

3. Управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації, у межах наданих законодавством повноважень, забезпечити дотримання комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області вимог постанов Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року № 559 «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок» (із змінами і доповненнями), наказів Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства внутрішніх справ України від 31 січня                 2013 року № 65/80 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2013 року за № 308/22840, Міністерства охорони здоров’я України від 21 травня 2007 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 року за № 846/14113 (із змінами і доповненнями), Міністерства охорони здоров’я України від 20 жовтня 1999 року №252 «Про затвердження Порядку видачі медичної довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 листопада               1999 року за № 768/4061 (із змінами і доповненнями), Міністерства охорони здоров’я України від 17 січня 2002 року № 12 «Про затвердження Інструкції про проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року
за № 94/6382 (із змінами і доповненнями), Міністерства охорони здоров’я України від 23 липня 2002 року № 280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08 серпня 2002 року за № 639/6927 (із змінами і доповненнями).

 

4. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 листопада 2009 року № 402 «Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 17 грудня 2009 року за № 63/792, від 15 вересня 2015 року № 485 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 листопада 2009 року № 402», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 24 вересня 2015 року за № 32/1025.

 

5. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

 

 

 

Голова обласної

державної адміністрації                                                                 В.П. Куліч

 

 


Додатки до розпорядження голови облдержадміністрації


Уточнений аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області»

Останні новини

Анонси 

 

 

 

Погода