back

08-02-2016 15:53

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту
Плану заходів зі вшанування в області у 2016 році подвигу учасників
Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України та на підтримку ініціатив громадськості, обласною державною адміністрацією розроблено відповідний проект плану заходів зі вшанування в області у 2016 році подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Даний проект плану заходів виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 8 лютого до 15 лютого 2016 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту плану заходів, а також конкретні пропозиції щодо формату проведення заходів до Дня Героїв Небесної Сотні, надсилати до 15 лютого 2016 року на електронну адресу: [email protected].

У темі листа обов’язково зазначити тему «Пропозиції до Плану заходів зі вшанування подвигу учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні».

Контактна особа: Жирнов Ігор Іванович, заступник начальника управління — начальник відділу суспільно-політичного моніторингу управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (тел. 67-57-59).

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації

Проект плану заходів зі вшанування в області у 2016 році подвигу учасників
Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Останні новини

Анонси

 

 

 

Погода