10 січня 2017

28 вересня 2017

Питання стану медичної галузі розглянули на засіданні Громадської ради

Питання стану медичної галузі району та забезпечення населення якісною і своєчасною медичною допомогою стало темою розмови на засіданні Громадської ради при райдержадміністрації. Крім представників громадських об’єднань, у засіданні круглого столу, яке провела Тамара Силка, взяли участь голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук.

З доповідями виступили головний лікар Бахмацької центральної районної лікарні Сергій Чалий, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Вікторія Петройтіс.

Члени Громадської ради мали можливість поставити запитання керівникам медичних закладів району, які здебільшого стосувалися надання якісних медичних послуг, забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними засобами, отримання ліків за державною програмою «Доступні ліки». Також звернули увагу на одне з питань, яке потребує першочергового вирішення, - придбання автомобіля з ношами для транспортування тяжкохворих. Керівництвом району було запропоновано головному лікарю Бахмацької ЦРЛ проаналізувати фінансові можливості районної лікарні, провести роботу з головами територіальних громад та керівниками сільськогосподарських підприємств щодо залучення коштів на придбання даного автомобіля. Було зазначено, враховуючи ту обставину, що автомобіль дороговартісний, то частину необхідних коштів на його придбання буде виділено з районного бюджету.

Громадськість цікавилась діями влади в питанні забезпечення соціальним пакетом лікарів з метою залучення в район молодих медичних фахівців та питанням кадрового забезпечення. Поінформували, що у медичних закладах району працює 78 лікарів. Укомплектованість лікарями становить 71,5 % в Бахмацькій центральній районній лікарні, 72 % - в комунальному закладі «Бахмацький центр первинної медико-санітарної допомоги». 22 посади без врахування сумісництва залишаються вакантними. Крім того, аналіз укомплектованих посад лікарів свідчить про можливе звільнення у зв’язку з досягненням пенсійного віку протягом наступних років 39 лікарів. На сьогоднішній день медичні заклади району потребують таких медичних фахівців, як анестезіолог, хірург, педіатр, педіатр-неонатолог, терапевт, нарколог, сімейний лікар. Недоукомплектованість призводить до погіршення якості медичного обслуговування населення. Одним із можливих шляхів залучення професійних кадрів у район є забезпечення їх житлом. Тож за вже прийнятою районною програмою «Забезпечення лікарів Бахмацького району службовим житлом» на 2017 рік передбачено придбання службового житла для лікарів та відшкодування вартості оренди житла і житлово-комунальних послуг.

За результатами засідання члени Громадської ради прийняли відповідні рішення та рекомендації щодо вжиття дієвих заходів, спрямованих на покращення стану медичної галузі.

Громадська рада при райдержадміністрації звертається до всіх керівників територіальних громад та сільгосппідприємств з проханням надати фінансову підтримку на придбання для Бахмацької центральної районної лікарні автомобіля для транспортування тяжких хворих. Адже часто в дорозі хворому необхідно продовжувати лікування, тобто, необхідний супровід медичного працівника та наявність визначеного переліку медикаментів, іноді — підтримка основних функцій організму, все це допоможе врятувати життя. Тож не будьмо байдужими, спільними зусиллями зробимо добру справу для мешканців нашого району.

Тамара Силка,
голова Громадської ради при райдержадміністрації

До відома членів Громадської ради при райдержадміністрації

Пропозиції стосовно теми чергових засідань Громадської ради при райдержадміністрації просимо надавати на електронну адресу: Golospris@cg.ukrtel.net


05 липня 2017

Громадська рада: відповіді на порушені питання

5 липня члени Громадської ради за участю голови райдержадміністрації Тетяни Неділько слухали хід виконання рішень, прийнятих на попередніх двох засіданнях, на яких обговорювалися питання, що стосувалися благоустрою в районі і, зокрема, в м. Бахмачі та шляхи вирішення питання щодо зменшення популяції безпритульних тварин.

З порушених питань поінформував Бахмацький міський голова Павло Шимко. Він зазначив, що робота з благоустрою, зокрема, зі встановлення контейнерів та урн для сміття дещо змістилася в часі. Тож пообіцяв активізувати її, і до Дня міста встановити близько ста урн для сміття на вулицях райцентру. Зазначив, що наразі немає можливості збільшити періодичність вивозу твердих побутових відходів з приватного сектора, так як не вистачає спецтранспорту. Бахмацькою міською радою розглядається можливість придбання ще одного сміттєвоза за підсумками виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року. Щодо облаштування території біля Будинку дитячої та юнацької творчості, то стримування темпів будівництва пов’язане з відсутністю необхідних будівельних матеріалів у замовника. Вирішено й питання про приймання твердих побутових відходів від фізичних осіб на Бахмацькому міському полігоні твердих побутових відходів. Про розцінки на відповідні послуги буде інформовано через ЗМІ.

Стосовно вирішення проблеми популяції безпритульних тварин у місті, то Бахмацькою міською радою розробляється відповідна програма, згідно з якою буде передбачено фінансування заходів на відлов та стерилізацію безпритульних тварин.

Вирішення частини порушених Громадською радою питань потребує певного періоду часу, тож їх розгляд продовжать на чергових засіданнях.

 


 

 

09 Червня 2017

 

Проблему безпритульних тварин розглянули на засіданні Громадської ради при райдержадміністрації

На засіданні Громадської ради при райдержадміністрації 9 червня, яке провів заступник голови Громадської ради Володимир Павлина, розглянуто питання про ситуацію, яка склалася в районі та місті зокрема з безпритульними тваринами. У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, керівники відповідних районних служб.

Обговорення піднятої проблеми часом проходило в досить емоційному руслі. Думки присутніх розділилися, адже йшлося про долю чотирилапих “безхатченків” з однієї сторони та про загрозу, яку вони становлять для оточуючих, з іншої.

У ході засідання присутні ознайомилися з досвідом вирішення проблеми не тільки в Україні, а й у світі. Обговорили заходи, необхідні для вирішення питання врегулювання чисельності тварин: стерилізацію та тимчасове утримання безпритульних тварин, проблему пошуку для останніх нових господарів.

На завершення засідання було прийнято рішення про необхідність об’єднання зусиль громадськості та влади з метою розв’язання проблеми популяції безпритульних тварин. Прийнято рішення рекомендувати Бахмацькому міському голові розробити спеціальну Програму врегулювання чисельності безпритульних тварин, згідно з якою передбачити фінансування заходів на відлов та стерилізацію безпритульних тварин. Також вирішено підготувати звернення до мешканців Бахмаччини щодо відповідального та гуманного ставлення до домашніх тварин.

 

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

 


 

 

До уваги членів Громадської ради при райдержадміністрації

 

У зв’язку з тим, що питання, винесене на розгляд чергового засідання Громадської ради при райдержадміністрації, заплановане на 29 травня, потребує додаткового вивчення, то засідання відбудеться 9 червня 0 13 годині.

Голова Громадської ради при райдержадміністрації
Тамара Силка

 


 

 

Із чергового засідання Громадської ради при райдержадміністрації: про благоустрій має дбати кожен

 

Питання благоустрою є одним з найактуальніших, особливо у весняну пору. І не лише у нашому місті та районі, а й в усій Україні. Побутові відходи, пластикові та скляні пляшки, поліетиленові пакети - все це сміття створює не лише безлад, а й на роки забруднює атмосферу. І чомусь боротись із цією проблемою стає все складніше. Адже люди зачасту безвідповідально ставляться до навколишнього середовища: виносять і лишають сміття в будь-яких місцях, незважаючи на те, що поблизу знаходиться навчальний заклад, дитячий садочок, об’єкт харчування чи торгівлі, спортивний чи дитячий майданчик; викидають побутові відходи прямо на узбіччя вулиць, доріг, лісосмуг, палять листя дерев, не задумуючись, що наносять шкоду своєму здоров'ю та здоров'ю оточуючих. Дивує й ставлення окремих підприємців до питань благоустрою прилеглих до об’єктів торгівлі територій.

Тож невипадково питання забезпечення благоустрою в місті Бахмач та районі, як одне з першочергових, розглянули учасники засідання Громадської ради при райдержадміністрації, яке 10 квітня провела голова Громадської ради Тамара Силка. Крім членів Громадської ради, в засіданні взяли участь голова районної ради Віктор Міщук, заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, міський та сільські голови, керівники відповідних районних служб.

Присутні, заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександра Неїзжалого та Бахмацького міського голови Павла Шимка, розпочали жваве обговорення порушеного питання. Зокрема, громадськість цікавило, чи будуть встановлені сміттєві контейнери на вулицях у приватному секторі та біля цвинтарів, яка кількість сміттєвих баків буде встановлена у місті, коли будуть приведені в належний вигляд сквер біля Будинку дитячої та юнацької творчості та територія, прилегла до Бахмацького районного Будинку культури, яка була пошкоджена через проведення будівельних робіт на сусідньому об’єкті. Звучали нарікання на адресу КВП "Комунальник" з приводу укладення незначної кількості договорів на вивіз сміття з власниками домогосподарств. Були висловлені пропозиції щодо збільшення періодичності вивезення сміття з приватного сектора не менше одного разу в тиждень, хоча б у літній період. Турбувало громадськість і питання самовивезення твердих побутових відходів на сміттєзвалище, яке знаходиться за межами міста, на території Курінської сільської ради, так як на сміттєзвалищі не налагоджено механізму прийняття твердих побутових відходів від фізичних осіб. Пропонували запровадити й сортування сміття, рекомендували провести інформаційну кампанію в ЗМІ та соц-мережах, що в нашому місті є можливість здачі скла та пластикових пляшок, адже діють пункти їх прийому.

До обговорення долучився Курінський сільський голова Леонід Вдовенко, який порушив питання залучення до громадських робіт жителів громади, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості (а їх більше ста), та не бажають долучитися до робіт з благоустрою у своєму рідному селі. До речі, ця проблема існує і в інших територіальних громадах та потребує вирішення. Натомість Гайворонський сільський голова Валентин Бойко поділився позитивним досвідом роботи із забезпечення благоустрою на території села, зокрема, й залученням безробітних, які перебувають на обліку, до громадських робіт. Також Леоніда Вдовенка та всю Курінську громаду турбує забрудненя річки Борзенки побутовими відходами, які потрапляють в її води із сміттєзвалища. Тож запропонував вивчити це питання в перспективі, щоб не було таких наслідків, як у Львові.

Голова районної ради Віктор Міщук акцентував увагу на необхідності відновлення проведення санітарних днів, встановленні сміттєвих баків і в приватному секторі, і на території багатоповерхівок, забезпеченні своєчасного вивозу сміття. Підтримала озвучені пропозиції й заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко та вкотре наголосила на важливості залучення безробітних до участі в громадських роботах.

Члени Громадської ради запропонували провести в навчальних та дошкільних закладах низку просвітницьких заходів у рамках чергової наймасштабнішої Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!», яка відбудеьбся 29 квітня; розглянути можливість встановлення білбордів з соціальною рекламою, активізувати роботу груп швидкого реагування, зобов’язати приватних підприємців постійно тримати в належному санітарному стані прилеглі території до магазинів, закладів громадського харчування тощо.

Узагальнені пропозиції за результатами засідання Громадської ради при райдержадміністрації будуть направлені керівництву району та міста.

Представники громадськості звертаються до всіх мешканців Бахмаччини з проханням не бути байдужими, активно долучатися до благоустрою, адже забезпечення чистоти в нашому спільному домі – обов’язок кожного.

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

 


 

 

Голову Громадської ради при райдержадміністрації обрано

 

Близько двох годин сьогодні, 27 березня, тривало перше засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Найбільше часу у громадських активістів зайняли організаційні питання: вибори головуючого на засіданні, затвердження порядку денного, кількісний та персональний склад лічильної комісії. Довго обговорювали й формат голосування за голову Громадської ради. Визначали, відкрите чи таємне голосування.

На посаду голови ГР було висунуто три кандидатури: Тамари Силки з ГО «Спілка жінок Бахмаччини», Вікторії Іванько, представника ГО "ВОГОНЬ ВІДРОДЖЕННЯ", Петра Назаренка, представника ГО "Народна рада Бахмаччини". Останній взяв самовідвід. Кожен з кандидатів представив своє бачення роботи Громадської ради, відповів на запитання колег.

Виникали й окремі непорозуміння з підрахунком голосів. Та все ж у результаті голоси представників громадськості розподілилися таким чином: за Тамару Силку — 13 голосів, за Вікторію Іванько — 11 голосів. Присутніми на засіданні Громадської ради були 24 особи, які мали право голосу.

Отже, головою Громадської ради обрано Тамару Силку. Під час засідання також обрано заступника голови Ради. Ним став отець Володимир (Володимир Павлина), настоятель Свято-Успенської Парафії Чернігівської Єпархії.

На наступному засіданні буде затверджено Положення про Громадську раду при райдержадміністрації та регламент її роботи, обговорено план роботи. Крім того, буде розглянуто й питання благоустрою та екологічної ситуації в м. Бахмач і районі. Також з метою ефективної роботи Громадської ради створено робочу групу, яка ґрунтовно вивчатиме дане питання.

У засіданні взяла участь заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, яка привітала з обранням керівні органи Громадської ради при райдержадміністрації та висловила сподівання на плідну співпрацю та взаєморозуміння.

 

 

 

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

 


 

 

Визначено дату першого засідання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

 

Вчора, 14 березня, відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій районній державній адміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації Галини Рибальченко.

На завершення зборів Галина Рибальченко звернулася до представників громадськості та побажала конструктивної роботи у новому складі Громадської ради. Відповідно до порядку денного було проінформовано всіх присутніх про проведену роботу з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради.

Більшістю голосів головою установчих зборів обрано Миколу Литвина, представника районної організації профспілки працівників державних установ України. Також обрано склад Громадської ради при райдержадміністрації у кількості 24 представника інституту громадянського суспільства.

Крім того, на зборах визначено дату та час першого засідання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації — 27 березня 2017 року об 11-00 год.

Довідково. Згідно Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, рішення установчих зборів оформляється протоколом, на підставі якого орган виконавчої влади (облдержадміністрація) затверджує склад громадської ради.

 


 

 

Список представників ІГС на установчих зборах з формування Громадської ради при Бахмацькій районній державній адміністрації на 2017 – 2018 рр.

 

Розпорядження про затвердження складу Громадської ради при районній державній адміністрації

 


 

 

Продовжується прийом документів від інститутів громадянського суспільства, які бажають увійти до Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

 

Враховуючи чисельні звернення представників інститутів громадянського суспільства до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації із проханням продовжити термін прийому заяв до складу Громадської ради, який сплив 21 лютого 2017 року, повідомляємо наступне.

На своєму засіданні від 22 лютого 2017 року Ініціативна група вирішила продовжити термін прийому документів для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації до 3 березня 2017 року (включно).

Нагадуємо, що Установчі збори будуть проведені 14.03.2017 року о 10 годині у залі засідань приміщення Бахмацької райдержадміністрації. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1) рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

2) біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3) копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

4) інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

5) інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

6) відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Перелік документів, які необхідно подати, також знаходиться на веб-сторінці Бахмацької райдержадміністрації в розділі “Громадська рада”.

Документи приймаються з 09-00 до 17-00, за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, 3 поверх. Контактна особа: Бурдюг Людмила Олегівна, електронна пошта bahadm_burdyugb@cg.gov.ua.

Консультативну допомогу з оформлення документів можна отримувати за телефоном 0674610858.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування
нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

 


 

 

ОГОЛОШЕННЯ. Порядок подання заяв для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

 

Відповідно до абзацу шостого пункту 8 Типового положення про Громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо: Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації відбудуться 3 березня 2017 року, початок о 10:00 год. Початок реєстрації: о 9:30 год.

Місце проведення: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, актова зала.

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства (представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України).

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування. Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації (далі — Ініціативна група) подається заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства з додатками.

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

4. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Також електронною поштою одним файлом, названим за прізвищем кандидата, на адресу bahadm_burdyugb@cg.gov.ua надсилається інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства за останній рік і біографічна довідка делегованого ним представника.

Документи від ІГС приймаються з 23 січня 2017 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 16500, м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36 (відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації).

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Людмила Бурдюг, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

E-mail: bahadm_burdyugb@cg.gov.ua.

Телефони для довідок: 3-11-38

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів, а саме 21 лютого 2017 року о 17:00 год., приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється.

Датою подання пакету документів (паперового варіанту) для участі в установчих зборах є дата їх надходження до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації.

На підставі поданих заяв Ініціативна група складає список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

• невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

• неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

• невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

• недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

• відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання Ініціативній групі офіційного листа;

• перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Відомості про персональний склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації, зразки зави з додатками розміщено на веб-сторінці Бахмацької райдержадміністрації офіційного сайту Чернігівської облдержадміністрації у рубриці «Громадська рада».

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування
нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

 


 

 

Анонс другого засідання ініціативної групи

 

18 січня у середу, відбудеться друге засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Порядок денний засідання:

1. Обрання відповідальної особи.

2. Затвердження повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів, зразків заяви та додатків до неї.

3. Різне.

Початок заходу: 13:00

Місце проведення: актова зала райдержадміністрації

 


 

 

Визначено дату установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій РДА

 

17 січня відбулось перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Головою ініціативної групи обрано Валентину Остапенко.

Завдання ініціативної групи:

1. Визначити орієнтовну дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів.

2. Визначити порядок подання заяв ІГС для участі в установчих зборах, підготувати оголошення про початок прийому заяв та зразків необхідних документів.

3. Обрати відповідальну особу, організувати збір заяв від ІГС на участь в установчих зборах, перевірку документів ІГС.

4. Скласти списки учасників установчих зборів та тих кому відмовлено, уточнити час, місце, порядок проведення установчих зборів, обрати представника ініціативної групи, який відкриє установчі збори та поінформує про діяльність ініціативної групи.

Визначено дату проведення установчих зборів – 3 березня 2017 року.

Прийом документів від ІГС розпочнеться з 23 січня 2017 року.

На наступному засіданні 18 січня 2017 року члени ініціативної групи планують затвердити порядок подання заяв для участі в установчих зборах та текст оголошення про початок прийому документів від ІГС, зразки документів.

 


 

 

Розпочато роботу по створенню Громадської ради при РДА нової каденції

 

Бахмацькою райдержадміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА.

 


 

 

Громадська рада визначила своє представництво у складі ініціативної групи

 

17 січня в райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради у формі зборів. На порядку денному – звіт голови Громадської ради при райдержадміністрації та обрання членів до складу ініціативної групи з організації установчих зборів нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь в. о. голови райдержадміністрації Володимир Цепух, заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко.

За результатами голосування визначено список у кількості 7 осіб, які Громадська рада пропонує включити до складу ініціативної групи. Втім, остаточне рішення щодо кількісного і персонального складу ініціативної групи, яка складатиметься з представників громадянського суспільства та державних службовців, буде визначено розпорядженням в. о. голови райдержадміністрації.

Крім того, представники Громадської ради висловили своє бачення роботи дорадчого органу, наголосивши на необхідності дієвості та результативності Громадської ради.

Довідково:

Утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

 


 

 

Анонс. Засідання Громадської ради при РДА

 

17 січня (вівторок) 2017 року відбудеться засідання Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації.

Місце проведення: зала райдержадміністрації.

Реєстрація учасників засідання розпочнеться о 12:45 год.

Початок заходу: 12:00 год.

Проект порядку денного засідання Громадської ради:

1. Підведення підсумків роботи Громадської ради при райдержадміністрації 2015-2016 років.

2. Обрання членів Громадської ради до складу ініціативної групи з організації установчих зборів нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Доповідач: Литвин Микола Михайлович, голова Громадської ради при райдержадміністрації.