01-02-2017 16:35

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
проекту звіту про виконання у 2016 році Програми оновлення та розвитку Менського зоопарку загальнодержавного значення на 2016—2020 роки

Департаментом культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2016 році Програми оновлення та розвитку Менського зоопарку загальнодержавного значення на 2016—2020 роки.

Програма оновлення та розвитку Менського зоопарку загальнодержавного значення на 2016—2020 роки спрямована на забезпечення збалансованого (сталого) розвитку зоопарку, підтримання його належного функціонування в сфері природоохоронної науково-дослідної роботи в аспекті збереження різноманіття тваринного світу та культурно-просвітницької діяльності з урахуванням рекомендацій Української асоціації зоопарків та акваріумів.

Основною метою Програми є збереження Менського зоологічного парку загальнодержавного значення, як унікального об'єкта природоохоронного, масово-освітнього значення та улюбленого місця відпочинку мешканців області.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2016 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 1 лютого до 15 лютого 2017 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 15 лютого 2017 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Латіна Лариса Олександрівна, начальник  відділу розвитку туризму та музейної роботи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Звіт про виконання у 2016 році «Програми оновлення та розвитку Менського зоопарку
загальнодержавного значення на 2016-2020 роки»

Додаток


Департамент культури і туризму, національностей
та релігій обласної державної адміністрації