01-02-2017 22:25

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
проекту звіту про виконання у 2016 році  обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2016 році обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

Основними завданнями Програми є: забезпечення реалізації на території області державної інформаційної політики; зміцнення інформаційної безпеки в області; впровадження європейських стандартів у інформаційному середовищі; розвиток інформаційного простору та видавничої справи; підтримка належних умов для забезпечення інформаційних потреб населення; підвищення суспільного запиту на книжкову продукцію, підвищення престижу професії журналіста в області.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2016 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01 по 15 лютого 2017 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 15 лютого 2017 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Сорокін Валерій Володимирович, начальник відділу співпраці зі ЗМІ управління інформаційної діяльності та видавничої справи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднений на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Звіт про виконання у 2016 році обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки

Додаток

 

 Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації