28-04-2017 11:20

Україна
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від   2017 року №  
м.Чернігів

 

Про деякі тарифи на платні

платні послуги, що надаються

Чернігівською міською

лікарнею № 1 Чернігівської

міської ради                              

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2006 року № 216 «Про ціноутворення», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за № 14/599 (із змінами і доповненнями):

1. Встановити:

1.1. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 1 Чернігівської міської ради, згідно з додатком 1.

1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій залізничного транспорту, метрополітенів та підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту України, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 1 Чернігівської міської ради, згідно з додатком 2.

2. Взяти до відома, що:

2.1. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.2 пункту 1:

2.1.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.1.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

2.1.3. У випадку, коли при проходженні медичного огляду пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

2.1.4. При проходженні медичних оглядів, де існує необхідність у висновку фахівців медичного профілю, відсутніх у штаті лікарні, та лабораторних, діагностичних та інших досліджень, не врахованих у тарифах, пацієнт приймається після проходження медичного огляду у цих фахівців та лабораторних, діагностичних та інших досліджень в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

2.2. У тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Чернігівською міською лікарнею № 1 Чернігівської міської ради, вартість оглядів такими лікарями-фахівцями, як онколог, фтизіатр, нарколог та вартість лабораторних, діагностичних та інших досліджень, а саме: визначення рівня ксантуренової кислоти, амінолевуленової кислоти, глютамілтрансферази в крові, відсотка насичення трансферину залізом крові, карбоксигемоглобіну в крові, метгемоглобіну в крові, терморезистентності еритроцитів, активності холінінестерази, копропорфірину у сечі, ртуті у сечі, альгезіметрії, динамометрії, скіаскопії, об’єму акомодації, тонометрії, кольоровідчуття; рентгенографії трубчастих кісток, кісток, кисті; дослідження холодової проби, вібраційної чутливості, цистоскопії, рефрактометрії, зонографії плеври, ларингоскопії не враховані.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 липня 2015 року № 332 «Про тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Чернігівською міською лікарнею №1 Чернігівської міської ради», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 15 липня 2015 року за № 25/1018.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної

державної адміністрації                                                                 В.П. Куліч


 

Додатки до розпорядження

Порівняння тарифів

Аналіз регуляторного впливу