01-08-2017 12:49

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту
розпорядження голови обласної державної адміністрації 
«Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним закладом «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради Чернігівської області»

Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації спільно з Управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним закладом «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради Чернігівської області», згідно з яким пропонується встановлення тарифів на платні ортопедичні стоматологічні послуги та втрата чинності розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 грудня 2014 року № 798 «Про тарифи на платні ортопедичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним закладом «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради Чернігівської області», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 13 січня 2015 року за № 1/994.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 року № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01 серпня до 15 серпня 2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді до 15 серпня 2017 року (включно) Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кім. 34, 26; тел. 675-648, 669-159 або в електронному вигляді за адресою [email protected]), Управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 4-42-88, 4-41-86, 4-01-82, е-mail: uoz_ [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект розпорядження

 

дженняДепартамент економічного розвитку
облдержадміністрації