01-12-2017 15:33

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо
проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації
«Про тарифи на платні послуги, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею»

Департаментом економічного розвитку обласної державної адміністрації спільно з Управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про тарифи на платні послуги, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею», згідно з яким пропонується переглянути розмір тарифів на платні послуги, що надаються Козелецькою центральною районною лікарнею, а саме на проведення:

– медичних оглядів працівників певних категорій;

– профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами;

– медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів;

– обов’язкових профілактичних попередніх та періодичних психіатричних оглядів;

– обов’язкових профілактичних наркологічних оглядів;

– профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01 грудня по 15 грудня 2017 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 15 грудня 2017 року (включно) Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 34, 26; тел. 675-648, 669-159 або в електронному вигляді за адресою [email protected]), до Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 4-42-88, 4-41-86, 4-01-82, E-mail: uoz_ [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект розпорядження