01-02-2018 11:19

Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проекту звіту про виконання у 2017 році Програми покращання матеріально-технічного забезпечення військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області на 2017 рік

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2017 році Програми покращання матеріально-технічного забезпечення військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області на 2017 рік.

Програмою передбачено надання допомоги військовим частинам та установам, що дислокуються на території Чернігівської області, військовозобов’язаним, призваним за мобілізацією та добровольцям, які братимуть участь в антитерористичній операції  з покращання забезпечення особового складу речовим майном, спорядженням та сучасними технічними засобами, що не передбачені табелем оснащення.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2017 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з  01  лютого  по 15 лютого 2018 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться по 15 лютого 2018 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-54-01, е-пошта: dcz_[email protected]gov.ua.

Контактна особа: Кулібик Андрій Вікторович, начальник відділу планування Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект звіту про виконання у 2017 році Програми покращання матеріально-технічного забезпечення
військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції
та дислокуються на території Чернігівської області на 2017 рік