07-02-2018 14:36

Інформаційне повідомлення

про проведення електронних консультацій щодо проекту звіту про виконання Програми фінансування у 2017 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування державного та місцевого значення

Управління капітального будівництва облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання Програми фінансування у 2017 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування державного та місцевого значення.

Основною метою Програми є збереження у 2017 році існуючої мережі автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення та забезпечення задовільних умов руху автотранспорту й безпеки дорожнього руху. До пріоритетних напрямів під час визначення об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг віднесено: забезпечення доступності сільських територій до обласного центру та міст обласного і районного значення; забезпечення під’їзду до опорних навчальних та медичних закладів; забезпечення під’їзду до соціальних та культурних об’єктів, соціально важливих проектів, туристичних об’єктів загальнодержавного значення; співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги, об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету; забезпечення співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел незаборонених законодавством. Підвищення ролі місцевих громад у плануванні ремонтних робіт на дорогах загального користування державного та місцевого значення, контроль за ефективністю використаних коштів та якістю робіт.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання Програми фінансування у 2017 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування державного та місцевого значення, проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 01 лютого по 15 лютого 2018 року (включно).

Пропозиції, зауваження та рекомендації  надсилати по 15 лютого 2018 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів,  вул. Єлецька, 11., Управління капітального будівництва облдержадміністрації, ел.пошта: [email protected].

Контактна особа: Ключник  Валерій Степанович,  начальник відділу автомобільних доріг Управління капітального будівництва облдержадміністрації  тел. (04622) 4-02-84.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці "Консультації з громадськістю" у терміни, визначені чинним законодавством. 

Проект звіту