03-04-2018 10:28

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 21 лютого 2007 року № 56»

Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 21 лютого 2007 року № 56», згідно з яким пропонується внести зміни у додаток до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 21 лютого 2007 року № 56 «Про норматив  рентабельності на торф паливний кусковий», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції Міністерства юстиції України           03 березня 2007 року за № 4/627, виключивши позицію «Виробнича дільниця “Ракита”», у зв’язку з ліквідацією виробничої дільниці «Ракита» Державного підприємства «Чернігівторф».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада             2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 03 квітня по 17 квітня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 17 квітня 2018 року (включно) до Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 26, 34, тел. 669-159, 675-648 або в електронному вигляді за адресою [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.