18-09-2018 15:26

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб»

Департаментом економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб», згідно з яким пропонується встановити норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб ТОВ «ХАРКІВРЕГІОНГАЗ», на рівні 10 % власних витрат, та втрата чинності розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2006 року № 417 «Про рентабельність на газ скраплений ВАТ «Чернігівгаз», торговельну надбавку на вугілля ВАТ «Чернігівоблпаливо», зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції Міністерства юстиції України 01 грудня 2006 року за № 37/622 (із змінами, внесеними розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 23 березня 2018 року № 153 «Про внесення змін до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2006 року № 417», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 16 квітня 2018 року за № 26/1199).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Чернігівської обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності, проект розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 18 вересня по 02 жовтня 2018 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 02 жовтня 2018 року (включно) Департаменту економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 34, 26; тел. 675-648, 669-159 або в електронному вигляді за адресою [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації
«Про норматив рентабельності на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб»