25-10-2018 10:52

Україна

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

2018

 

    м. Чернігів                     

 №

 

Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області

 

 

 

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями), з метою встановлення тарифів на вимогу чинного законодавства з о б о в’ я з у ю:

1. Встановити:

1.1. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з  додатком 1.

1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком 2.

1.3. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком 3.

1.4. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком 4.

1.5. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних психіатричних медичних оглядів, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком 5.

2. Взяти до відома, що:     

2.1. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.4 пункту 1:

2.1.1. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

2.1.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

2.1.3. При проходженні медичних оглядів, де існує необхідність у висновку фахівців медичного профілю, відсутніх у штаті лікарні, та лабораторних, діагностичних та інших дослідженнях, не врахованих у тарифах, пацієнт приймається після проходження медичного огляду у цих фахівців та лабораторних, діагностичних та інших досліджень в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

2.2. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1, 1.2, 1.5 пункту 1 не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.3. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.3 пункту 1, враховано податок на додану вартість відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.4. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.4 пункту 1, не враховано податок на додану вартість. В разі проведення медичного огляду осіб для видачі посвідчення водія транспортних засобів враховується податок на додану вартість відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.5. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.3-1.5 пункту 1, вартість бланків медичних довідок не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

2.6. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.1 пункту 1 вартість оглядів лікарями-фахівцями: дерматологом, гінекологом (для жінок) та вартість лабораторних, діагностичних та інших досліджень: визначення відсотка насичення трансферину залізом крові, амінолевуленової кислоти, метгемоглобіну в крові, наявності тілець Гейнця, карбоксигемоглобіну в крові, копропорфірину у сечі, альгезіметрії, холодової проби, вібраційної чутливості, динамометрії, активності холінестерази, аудіометрії, зонографії плеври, ларингоскопії, рентгенографія трубчастих кісток, опорно-рухового апарата, дослідження сенсомоторних реакцій, уваги, реакції на об’єкт, що рухається, швидкості переключення уваги, емоційної стійкості та відчуття тривоги, стійкості до дії стресів, орієнтації у просторі, втомлюваності, здатності приймати рішення в екстремальних умовах, пам’яті зорової та слухової, недбалості, здібності до адаптації, бактеріологічне дослідження на флору і цитологічне дослідження на атипічні клітини (для жінок) не враховані.

2.7. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.2 пункту 1, вартість флюорографії враховано при проведенні попереднього медогляду та надалі 1 раз на рік.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 30 березня 2016 року № 170 «Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Ніжинської міської ради Чернігівської області», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 14 квітня 2016 року за № 9/1044.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

В.о. голови                                                                                    Ю. СВИРИДЕНКО

 

Додатки

Аналіз регуляторного впливу

Порівняльна таблица