12-12-2018 15:22

Україна

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

2018

    м. Чернігів                        №

 

        

Про тарифи на платні послуги,
що надаються комунальним закладом охорони здоров'я
«Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради

 

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями), з метою встановлення тарифів на вимогу чинного законодавства з о б о в’ я з у ю:

1. Встановити:

1.1. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються комунальним закладом охорони здоров'я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради, згідно з додатком 1.

1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, що надаються комунальним закладом охорони здоров'я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради, згідно з додатком 2.

1.3. Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, попередніх профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються комунальним закладом охорони здоров'я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради, згідно з додатком 3.

1.4. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних наркологічних та психіатричних медичних оглядів, що надаються комунальним закладом охорони здоров'я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради, згідно з додатком 4.

2. Взяти до відома, що:     

2.1. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.4 пункту 1, не враховано податок на додану вартість на підставі підпункту 181.1 статті 181 Податкового кодексу України.

2.2. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктами 1.1 - 1.3     пункту 1:

2.2.1. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

2.2.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково включається до загальної вартості медичного огляду.

2.2.3. При проходженні медичних оглядів, де існує необхідність у висновку фахівців медичного профілю, відсутніх у штаті лікарні, та лабораторних, діагностичних та інших дослідженнях, не врахованих у тарифах, пацієнт приймається після проходження медичного огляду у цих фахівців та лабораторних, діагностичних та інших досліджень в інших лікувальних закладах охорони здоров’я.

2.3. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.1 пункту 1, вартість оглядів лікарями-фахівцями: алергологом, урологом, ендокринологом, онкологом, інфекціоністом, гематологом, ортопедом та вартість лабораторних, діагностичних та інших досліджень: визначення відсотка насичення трансферину залізом крові, метгемоглобіну в крові, наявності тілець Гейнця, активності холінестерази, лужної фосфатази, вібраційної чутливості, холодової проби, аудіометрії, альгезіметрії, динамометрії, підрахунок тромбоцитів, аудіограма, рентгенографія опорно-рухового апарата не враховані.

2.4. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.1, 1.3 пункту 1, вартість бланків медичних довідок не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

2.5. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.2 пункту 1:

2.5.1. Вартість флюорографії враховано при проведенні попереднього медогляду та надалі 1 раз на рік.

2.5.2. Вартість дослідження на носійство кишкових інфекцій, серологічне дослідження на черевний тиф, мазок з горла та носа на наявність патогенного стафілококу не враховано.

2.5.3. Вартість бланків особистих медичних книжок у тарифах не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

2.6. У тарифах на платні послуги, передбачених підпунктом 1.4 пункту 1, вартість бланків сертифікатів про проходження профілактичних наркологічних оглядів, медичних довідок про проходження обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів не врахована і оплачується пацієнтами додатково.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 12 вересня 2012 року № 336 «Про тарифи на платні послуги, що надаються комунальним закладом охорони здоров’я «Менська центральна районна лікарня» Менської районної ради», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області  04 жовтня 2012 року за № 20/917.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова                                                                                 О. МИСНИК

Додатки

Порівняльна таблиця тарифів

Аналіз регуляторного впливу