13-03-2019 08:51

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року»

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено проект рішення Чернігівської обласної ради «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2014 року».

У зв’язку з затвердженням переліків видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік для забезпечення фінансування природоохоронних заходів необхідно внести зміни до Програми.

На виконання заходів, що містить Програма, після перерахунку проектно-кошторисної документації змінені суми видатків з обласного бюджету.

Програму доповнено заходами, які заплановані до виконання у 2019 році з обласного бюджету та на які планується подача запитів на фінансування з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект рішення про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 12 по 27 березня 2019 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються по 27 березня 2019 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, пр-т Миру, 14, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, тел. 65-37-07, е-пошта: [email protected]

Контактна особа: Новак Василь Андрійович – заступник директора – начальник управління природоохоронних програм та оцінки впливу на довкілля.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект рішення Чернігівської обласної ради

Додаток 1

Додаток 2