22-03-2019 10:53

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проекту
змін до обласної Програми підтримки розвитку
інформаційної 
та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації підготовлено проект змін до обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

Програма спрямована на забезпечення реалізації на території Чернігівщини державної інформаційної політики, зміцнення інформаційної безпеки в області, впровадження європейських стандартів у інформаційному середовищі, розвиток інформаційного простору та видавничої справи, підтримка належних умов для забезпечення інформаційних потреб населення, підвищення суспільного запиту на книжкову продукцію, підвищення престижу професії журналіста в області.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 15.03.2019 по 29.03.2019.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 29 березня 2019 року (включно) за адресою: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації, вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000. Е-пошта: [email protected]

Контактна особа: Сорокін Валерій Володимирович – начальник відділу співпраці зі ЗМІ управління інформаційної діяльності та видавничої справи Департаменту, тел.: (0462) 67-86-94.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проект змін до обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки

Пояснювальна записка