15-01-2020 14:47

Інформаційне повідомлення про електронні консультації з громадськістю  проекту звіту про виконання у 2019 році Програми покращання матеріально-технічного забезпечення заходів територіальної оборони, військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області,  на 2019 рік

Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2019 році Програми покращання матеріально-технічного забезпечення заходів територіальної оборони, військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області,  на 2019 рік.

Програмою передбачено  забезпечення проведення заходів територіальної оборони, надання допомоги військовим частинам та правоохоронним органам із забезпечення матеріально-технічними засобами, забезпечення надання послуг з транспортних перевезень військовозобов’язаних та військовослужбовців.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2019 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 15 по 29 січня 2020 року.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 29 січня 2020 року за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Г. Полуботка, 70, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, тел. 67-54-01, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Кулібик Андрій Вікторович, заступник начальника Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи ,начальник відділу планування Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Пояснювальна записка

Проект звіту про виконання у 2019 році Програми покращання матеріально-технічного забезпечення заходів територіальної оборони, військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області