Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про втрату чинності розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2017 року № 575»

Департаментом розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про втрату чинності розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2017 року № 575», згідно з яким пропонується визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2017 року № 575 «Про тарифи на платні ортопедичні та ортодонтичні стоматологічні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області 28 листопада 2017 року за № 68/1157.

Проєкт розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства та у зв’язку з прийняттям Чернігівською обласною радою рішення від 22 травня 2020 року № 94-23/VII «Про затвердження тимчасових тарифів на платні терапевтичні, ортопедичні, ортодонтичні стоматологічні послуги, що надаються КНП «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка» Чернігівської обласної ради».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт розпорядження проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 09 червня до 23 червня 2020 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації до проєкту розпорядження надсилати в письмовому вигляді по 23 червня 2020 року (включно) Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7, кімн. 26, 24; тел. 669-159, 675-834 або в електронному вигляді за адресою [email protected]), до Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. 678-713, е-mail:  [email protected]).

Контактна особа: Заєць Жанна Миколаївна, начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Для громадськості»/«Консультації з громадськістю»/«Звіти про результати консультацій з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про втрату чинності розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2017 року № 575»