Інформаційне повідомлення про електронні консультації щодо проєкту Напрямів діяльності та заходів обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021-2023 роки «Чернігівська громада»

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації підготовлено проєкт Напрямів діяльності та заходів обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2021-2023 роки «Чернігівська громада».

Програма спрямована на забезпечення сприяння розвитку громадянського суспільства в області, залучення громадськості до процесів формування та реалізації державної і регіональної політики, проведення інформаційних заходів щодо діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства, підтримки їх ініціатив, зростання ефективності роботи Громадської ради при облдержадміністрації.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт напрямів діяльності та заходів обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 10  по 24 липня 2020 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться по 24 липня 2020 року включно за адресою: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації, вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000. тел.: (0462) 67-57-59, е-пошта: [email protected]

Контактна особа: Мироненко Ірина Юріївна – начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту, тел.: (0462) 67-59-67.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Напрямів діяльності та заходів обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021-2023 роки «Чернігівська громада»