Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо проєкту Програми оновлення та розвитку Менського зоологічного парку загальнодержавного значення на 2021-2025 роки

Департаментом культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проєкт Програми оновлення та розвитку Менського зоологічного парку  загальнодержавного значення на 2021-2025 роки.

Основною метою Програми є створення необхідних умов для стабільного розвитку Менського зоологічного парку загальнодержавного значення як унікального об’єкта природоохоронного та масово-освітнього значення.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 та з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність обласної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проєкт Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 14 серпня до 28 серпня 2020 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться до 28 серпня 2020 року (включно) за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 676-562, е-пошта: [email protected]

Контактна особа: Болдирева Альона Сергіївна, головний спеціаліст відділу розвитку стратегічного планування та розвитку територіальних громад Департаменту культури і туризму національностей та релігій облдержадміністрації, тел. (0462) 67-65-62.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

 

Проєкт Програми

Додатки до проєкту Програми