Інформаційне повідомлення 
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення Чернігівської області на 2021 рік

Департаментом енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації підготовлено проєкт Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення Чернігівської області на 2021 рік (далі- Програма).

Метою Програми є скорочення споживання енергетичних ресурсів населенням через підвищення рівня енергоефективності в одно- та двоквартирних житлових будинках шляхом стимулювання мешканців до впровадження енергоефективних заходів та перехід на альтернативні види палива.

Виконання Програми дасть змогу зменшити споживання паливно-енергетичних ресурсів, скоротити витрати на оплату за спожиті енергоносії, покращити як теплозахисні характеристики будівель, так і в цілому технічний стан будівель та продовжити термін їх експлуатації, підвищити рівень свідомості мешканців щодо необхідності ощадливого ставлення до енергоресурсів, посилити компетенцію власників житлового фонду щодо реалізації проєктів, направлених на підвищення енергоефективності будівель, а також стане стимулом для органів місцевого самоврядування для розробки та реалізації ще більшої кількості місцевих програм підтримки населення.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 26 листопада 2020 року по 10 грудня 2020 року (включно).

Зауваження та пропозиції до проєкту прийматимуться Департаментом енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації  по 10 грудня 2020 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Єлецька, 11, тел. (0462) 77-74-00, е-пошта: [email protected]

Контактна особа: Гайовий Сергій Олександрович – завідувач сектору енергоефективності Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.

Проєкт Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення Чернігівської області на 2021 рік . Додатки 1-3

Додаток 4 Договір про співпрацю